Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERO
nowy kawałek JWP na pełnym kozaku

Odpowiedz
kawałek miazga, czekam na płytę
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Ciekawe czy Eros wkońcu wyda solówe czy do końca życia będzie jechał tylko na featach jak dla mnie najlepszy raper w Polsce pod względem technicznym, najlepiej mi się go słucha polecam wpisać sobie na YT "Ero Mix"
Odpowiedz
Technicznie najlepszy oczywiście nie jest i nie był. Ero jest leniwy jak wielu z Zachodu. Przespał swój moment bo będąc na fali po PCP, BC i JWP powinien nagrać solo, zamiast się opieprzać.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Nie no to tylko moje zdanie, poprostu on najbardziej mi podchodzi. Każdemu podoba się co innego.
Odpowiedz
Dokładnie jak pisze Stay True. Przespał swój moment. Gdyby wydał jakieś solo między 2006, a 2011 to takowy album dziś byłby już uznawany za jeden z najlepszych z PL. Technicznie w tym okresie był jednym z najlepszych (bo teraz już nie) i zwrotki byłby by tak klejące, że głowa mała. Teraz, owszem, robi swoje, ale głos mu się zmienił i to już nie to samo, co parę lat temu. Mimo wszystko zawsze warto czekać na coś od tego gracza. Liczę, że na nadchodzącym projekcie BC/JWP przypomni sobie technikę sprzed kilku lat.
A solo jest wątpliwe. W wielu wywiadach niesprecyzowanie zapowiadał jakiś materiał, a za każdym razem skończyło się na gadce. A szkoda, bo czekałem wtedy na coś takiego jak pojebany, teraz patrzę na to realistycznie.
Odpowiedz
Nie wiem czy wszyscy słyszeli płytke PCP (Północ Centrum Południe) z 2004r.
Jest to połączenie JWP Deluks i Intoksynator, mi osobiście cała ta płytka bardzo siadła, niezłe bity i troche inny klimat niż można spotkać na większości polskich rap płyt.
Więc jak ktoś nie słyszał to polecam sprawdzić http://www.youtube.com/watch?v=h7J54C2s4Vc&list=PL0BEF1FE405AFF599 i pochwalić się swoimi odczuciami ;]
Odpowiedz
Dobry kawałek z gościnnym udziałem JotWuPe
Odpowiedz
Wszyscy tak sie jaraja a dla mnie średniawa.
Odpowiedz
Nowy shit od JotWuPe, konkret.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości