Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERO
no kawałek kozacki Smile) bardzo mi sie podoba . ciekawe czy to będzie JWP czy BC a może zonk nad zonkami i to będzie Solo ErosaBig Grin?
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
OBY !
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
na fb Bez Cenzury pisali, że będzie nowy krążek BC2 w 2012.
wydaje mi się, że JWP i BC się połączą i wydadzą w takim składzie, bo na to wskazuje track "tworzymy historię"
Odpowiedz
no pożyjemy zobaczymy. fakt faktem fajnie podsumowali udany rok w PL HiphopieBig Grin
Odpowiedz
hehe, dokładnie. ten track to ładny prezencik na święta był.
2gi link do "tworzymy historię", bo tamten został usunięty z niewyjaśnionych szerzej przyczyn.
Odpowiedz
(27-12-2011, 10:43:58)macek180 napisał(a):  hehe, dokładnie. ten track to ładny prezencik na święta był.
2gi link do "tworzymy historię", bo tamten został usunięty z niewyjaśnionych szerzej przyczyn.
o ile dobrze zrozumiałem na niektórych fesjbukach pisali ze złe zmontowali
Odpowiedz
nie, na fb od Bez Cenzury napisali, że (prawdopodobnie) jakaś pani miała problem, że umieścili jej w teledysku obok wersu "królewny jednej nocy".
Tongue
Odpowiedz
wszystko jest możliwe Big Grin
Odpowiedz
(26-12-2011, 21:15:29)Dr.Los napisał(a):  no pożyjemy zobaczymy. fakt faktem fajnie podsumowali udany rok w PL HiphopieBig Grin

pewnie, że udany ^^
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
Fajny track, z tym że dla mnie w JWP zawsze przeważającym gościem był Ero, i lubię go, to muszę przyznać. Kosi za to odpowiada mi tylko w niektórych trackach, głównie przez jego jakże dziwny głos.

Czekam na solówkę Erosa.
[Obrazek: 848celsign.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości