Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERO
Ero, właściwie Michał Czajkowski urodził się 18 kwietnia 1981 w Warszawie.
Kulturę hip-hopową poznał zaczynając od graffiti.

W 2004 nagrał Północ Centrum Południe - jest to płyta łącząca 3 składy- Deluks (z Północy-Gdańsk), JWP (Centrum - WWA) oraz Intoksynator (Południe - Kraków)

Nastepnie w 2006 razem z Łysolem i Siwersem stworzyli BEZ CENZURY, wydając meeega zajebistą płytę zatytułowaną "Klasyk".

W 2007 powstała płyta składu JWP - "Numer Jeden Wróg Publiczny" z aranżacji raperów: Kosi, Doni, Foster no i Ero.

dziwię się, że nie było o nim jeszcze tematu. Jak dla mnie jeden z najlepszych MC's w Polsce, rozwala niezwykłymi punchami i mega kozackim flow. Polecam sprawdzić!
Odpowiedz
on i mes i sokół to 3 najlepszych w PL
Odpowiedz
Ero niejeden klasyk ma już na koncie, niestety z wiekiem jakby traci pazur. Jego ostatnie zwrotki są takie... Mniej wyraziste, dosadne niż kiedyś, nawet głos mu jakby złagodniał. Mam jednak nadzieję, że pokaże swoje stare, dobre oblicze na solówce i przede wszystkim, że w ogóle ją wyda. ;)
[Obrazek: 4e_banner_468x60.gif]
Odpowiedz
w jednym z ostatnich wywiadów na pytanie o solówkę odpowiedział, że prawdopodobnie wyda płytkę 21.12.2012 pt. "Koniec Świata".. Big Grin
Odpowiedz
haha, no to czekam z niecierpliwością na tą płytke Big Grin
Ja to Ja, a nie imię i nazwisko.
Odpowiedz
co się stało z jego głosem? na płycie Chady ledwo da się go zrozumieć
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Ero ma zapalenie gardła, nie jest to nic poważnego. Mówił o tym w jednym z krótkich filmików na yt oraz w tym kawałku, który polecam przesłuchać (niestety) jedynie dzięki jego kozackiej zwrotce.

Widoczne jest, że lepiej już z jego głosem, w porównaniu do "Dla mojej ferajny" z WGW.
Odpowiedz

a co do Ero to grube materiały wydaje !
Odpowiedz
nie znałem tego, ale stwierdzam, że kawałek nie miażdzy. Ero jak zwykle elegancko ;]
Odpowiedz

nowy track od Erosa, Łysola i Kosiego!
dla mnie liryczny rozpierdol, w miarę dobry bit.
prawdopodobnie możemy się spodziewać nowego materiału w 2012!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości