Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy
Również uważam że funk zasługuje na dział Smile
Odpowiedz
Tematy dotyczące funku na forum można policzyć na palcach jednej ręki. Czy jest sens zakładać dla paru tematów nowy dział?
Odpowiedz
(25-08-2010, 18:10:36)Marcin napisał(a):  Tematy dotyczące funku na forum można policzyć na palcach jednej ręki. Czy jest sens zakładać dla paru tematów nowy dział?

Jeśli zrobił byś taki dział ja bym mógł tam założyć dużo tematów. Tongue
[Obrazek: 067436.jpg]
Odpowiedz
Gotowe, zrobiłem temat wspólny dla funku, soulu i R&B, bo te gatunki, szczególnie w latach 70-80-90, trochę się przenikały i nie dało się zaszufladkować artystów do jednego gatunku.
Odpowiedz
to ma sie rozumieć Big Grin
Odpowiedz
Odkopie temat. Jest jakaś szansa na zrobienie działu z recenzjami? Jakby ktoś chciał napisać recenzję do jakiegoś albumu, to do tematu z wykonawcą ? Troszkę "średnio" to wygląda, co myślicie ?

A co z recenzjami na "głównej" ? Są jakieś plany z pisaniem ?
Odpowiedz
Jak chcesz napisać recenzję to daj mi znać i wrzucimy na stronę.
Odpowiedz
Ja bym proponował opcje "Nic na siłe" a raczej "kto co ma najlepszego w sobie" niech daje na korzyść strony a nagroda może być punkt reputacji ? albo coś w tym stylu.
Odpowiedz
Jak chcesz coś napisać na stronę, to kontaktujesz się ze mną i jak będzie wystarczająco dobre, to będzie na stronie i będziesz miał satysfakcję, że Twój tekst jest na stronie. Prosty układ.
Odpowiedz
Siema Marcin.
Proponuję dodać dział "Polscy g-funkowi producenci".
Oczywiście temat dotyczyłby także beatmakerów zajmujących się g-funkiem dorywczo, nie tylko tych , którzy produkują głównie ten nurt (np Donatan, czy Sherlock).
Warto też było by wyodrębnić na osobny dział wątki o polskim G. Mamy już tego trochę - zarówno na legalu, jak i w podziemiu, więc to chyba pora Wink
Jednym słowem - Teraz Polska.

Pozdrawiam!
https://soundcloud.com/matek-produkcje

https://www.facebook.com/FunkMonsterBeatz
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości