Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy
Możnaby zrobić dział freestyle jak już pisał Cop_killa.
Odpowiedz
Jeżeli więcej osób będzie chciało takiego działu. Dla dwóch osób nie ma sensu zakładać. Z drugiej strony nie wiem czy ten dział nie wprowadzi niepotrzebnych spinek jak ktoś weźmie punche do siebie, heheh.
Odpowiedz
Nie no to raczej wątpliwe Big Grin
Odpowiedz
jak dla mnie moze byc taki dzial
Odpowiedz
Ja jestem za działem Freestyle.
Odpowiedz
Wiem, że już troche czasu mineło od ostatniego posta w tym temacie, ale co tam Smile
Ja też jestem za działem "Freestyle", a i skoro jest dział South to powinien być też North, czyż nie ? Tongue
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Nie stosuje się takiego podziału jak North rap, stany takie jak np. Minnesota (np. Brother Ali) zalicza się jako Midwest.

To wszystko to Midwest:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Map_of_USA_Midwest.svg
Odpowiedz
Możesz założyć temat o konkretnej wytwórni w dziale "ogólnie o g-funku" lub "ogólnie o rapie" tak jak jest z Death Row.
Odpowiedz
...jeśli jest dział o jakimś tam south - to chyba jako forum g funkowe aż prosi się o dział - FUNK !!!!(bez g) - myślę że dla słuchaczy g funku dobrze by było porozmawiać o produkcjach typowo fankowych ( ile przecież mamy sampli z tamtych lat), są tematy ale porozrzucane w dziale chillout- powiem jeszcze raz te forum tego potrzebuje Big Grin
Odpowiedz
(25-08-2010, 16:23:07)boberoUno napisał(a):  ...jeśli jest dział o jakimś tam south

Huh
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości