Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy
Witam.Proponuję dodać nastepujące działy

Ogólnie o G Funku

Tracki

Albumy

a prócz tych proponuję dodać jeszcze dział Freestyle
Odpowiedz
Dodałem "Ogólnie o g-funku".

Do czego miałyby być dział tracki, albumy, freestyle?
Odpowiedz
Freestyle - Żeby powalczyć ;] wiesz chyba o co biega

a albumy żeby oceniac tam albumy Big Grin
Odpowiedz
Albumy można pod tematem konkretnego artysty oceniać.

A co do freestyle:

Ktoś jeszcze chce taki dział?
Odpowiedz
Ogólnie zrobić dział download i tam wrzucać albumy tracki teledyski filmy, od razu tam można by było wrzucać swoje oceny. I jeszcze zrobił bym działy o rożnych stylach West, East, South i reszta, żeby można było w tych działach swobodnie dyskutować o raperach i grupach
Odpowiedz
Hmmm z tego co wiem to raczej nie będzie a raczej na pewno nie będzie działu download!
[Obrazek: homeoldpic.jpg]
Odpowiedz
Ok skoro to nie wypali to ja sadze ze w dziale Ogólne nawijki o hip-hopie konieczna jest segregacja na wybrzeża, wtedy by było ładniej i przejrzyściej bo tak jak wszyscy zaczną srać w tym jednym dziale o west east south czy north to będzie niezły burdel.Taka jest moja uwaga.
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
Działu "download" z nielegalnymi plikami nie będzie - strona i forum utrzymują się z reklam, a regulamin zabrania umieszczania reklam na stronach z taką treścią.

Dział "Ogólne nawijki o hip-hopie" podzielony.
Odpowiedz
Co myślicie o dziale "Własne produkcje" (można nieco rozwinąć), w którym forumowicze mogliby prezentować przykładowo swoje produkcje (bity...), a także publikować różne porady z tym związane.
Odpowiedz
Jeżeli będą jeszcze jacyś chętni to tak, ale wtedy rozszerzyłbym to na "własna twórczość".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości