Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Durag i włosy [bandana]
.....
Odpowiedz
Cytat:dają na włosy strasznie dużo żelów, szczotkują i zakładają bandanę uciskając ją na noc

Sam sobie odpowiedziałeś Wink
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
......
Odpowiedz
Nic nie zrobisz, tylko jak bardzo mocno ściśniesz to przestaną wychodzić. Ale nie polecam tego z powodów logicznych - ściśnij sobie tak na chociaż godzinę i zobacz jak potem wygląda skóra. Albo musisz ogolić głowę albo zrezygnować z noszenia. Chyba, że znajdziesz duragi materiałowe, które nie mają tych dziurek, ale to nie są prawdziwe duragi tylko raczej zmodyfikowane bandany.

Sam się bawiłem w duragi parę lat temu i olałem to i po prostu wróciłem do zwykłych bandan, bo są o wiele wygodniejsze i bardziej praktyczne (albo wiążesz na całą głowę albo robisz sobie opaskę, skóra lepiej oddycha, łatwiej wiązać i nie trzeba ściskać). To co podałeś jest metodą na afro, a nie na noszenie duraga hehehe. A afro biały człowiek sobie za bardzo nie zrobi.
Odpowiedz
......
Odpowiedz
Najprosciej ogolic glowe zyletka:p
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Jak lubisz. Ja noszę zwykłą bandanę we wzorze paisley:

[Obrazek: BND38.jpg]

Ale nie taki kolor haha.
Odpowiedz
[Obrazek: bandana_red.jpg]

Ja tam wole taki kolor:p
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Ja ciemny niebieski (nie bijcie)
Odpowiedz
zle ulozyles wlosy przed zalozeniem raga, plus na co ci rag, jestes bialy, nie bedziesz miec fal
Odpowiedz