Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drastic Khalifa
[Obrazek: avatars-000103517628-3ka7v8-t500x500.jpg]

Drastic reprezentuje South Central (wszystkich zainteresowanych jego biografia odsyłam na stronę drastickhalifa.com) Jest to dobry ziomek Butcha, z którym nagrał płyte "Life In Tha Moment", która jest wydawana juz chyba 4 rok albo dłużej. Niedługo ma pojawić się jego nowy album "Controversy Sales" , z którego pochodzi singiel "Im In Luv With Cali"

Dyskografia:

1. Drastic Measures
2. Reality
3. Attackin Tha Media
4. Brangn Back Tha West Vol. 1
5. Goin Public (Unreleased)

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Słyszałem parę numerów typa - nawet spoko (wiadomo goście robią robotę), orientujesz się może czy wydał już kawałek z poniższego video?

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
z tego co wiem miało to trafić na jego album Goin Public i akurat przedwczoraj napisałem do niego czy to mozna gdzies dostac w cd versji ale czekam na odpowiedź

a więc Mietek ten kawałek będzie dostępny na jego bandcamp niedługo (soon u murzyna znaczy troche dłużej niż dla nas) ale dostałem zapewnienie że na pewno będzie wydanySmile PEACE
Odpowiedz
Dzięki za info - daj znać jak już będzie dostępny Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Listen to Shit Dont Last Forever by Tha Realest, Drastic Khalifa & More by DrasticKhalifa #np on #SoundCloud

https://soundcloud.com/drastickhalifa/shit-dont-last-forever-by-tha-realest-drastic-khalifa-more
Odpowiedz
[Obrazek: artworks-000156490682-lsccuy-t500x500.jpg]

Odpowiedz
Drastic Thats Y

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości