Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr. Dre
[Obrazek: 5412494020070513182404.jpg]

Każdy z coverów to fejk.
Odpowiedz
Ten co pokazałeś jest zajebisty.
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz

Podobno to pod koniec to fragment kawałka z Detoxu.
Odpowiedz
Przecież to bit z kawałka "Shit Popped Off", wyciekł sporo czasu temu, podobno miał być na Detoxie.

Jak pojawia się taki kawałek w reklamie, to chyba coś rusza. Mówię wam, Cent wyda płytę, i możemy oczekiwać Ditaksu.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Coś czytałem właśnie, że to ten kawałek. Ale tylko instrumental wyciekł czy cały kawałek też?
Odpowiedz
Kawałek też z featuringiem T.I.
Odpowiedz
^^^Ten kawalek zostal nagrany na potrzeby albumu T.I. ale nie przeszedl ostatecznej selekcji i zostal oficjalnym leftoverem - nie ma nic wspolnego z Detoxem...

Nie wiem dlaczego wszyscy mysla ze kazdy kawalek na ktorym ktos wymieni imie Dre automatycznie pochodzi z Detoxu.. T.I. rapuje o Dre bo jest on producentem kawalka a sam utwor powstal na tej samej sesji co "Topless" tyle ze w przeciwienstwie do tego ostatniego tekst w "Shit Popped Off" nie jest nawet napisany z perspektywy Dre wiec nie wiem dlaczego wszedzie mowi sie ze to kawalek z Detoxu...
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
No, ja to wyczytałem.
Odpowiedz
Bo pojawił się na reklamie, w której występuje Dre i Dre puszcza to tam jakby było jego. Po co miałby puszczać kawałek T.I. nawet jak był wyprodukowany przez niego? Więcej sensu jest w teorii, że to pójdzie na Detox. W każdym bądź razie jakiś zwiastun jest.
Odpowiedz
(30-05-2009, 15:26:01)Marcin napisał(a):  Bo pojawił się na reklamie, w której występuje Dre i Dre puszcza to tam jakby było jego. Po co miałby puszczać kawałek T.I. nawet jak był wyprodukowany przez niego? Więcej sensu jest w teorii, że to pójdzie na Detox. W każdym bądź razie jakiś zwiastun jest.

Dlatego ze kawalek ten spotkal sie z mega duzym i pozytywnym odbiorem ze strony ludzi w Internecie.. Dre byl wrecz wkurwiony kiedy te kawalki wyciekly do netu w formie w jakiej wyciekly, przed zmiksowaniem. Ale widocznie postanowil zrobic z jednego z nich uzytek - podobnie sytuacja miala miejsce z wyciekiem "Crack A Bottle". Gdyby nie freedback fanow ten kawalek pewnie nigdy by sie nie ukazal na zadnym albumie bo taka jest polityka Dre - jesli cos od niego wycieknie i to w dodatku przed ostatecznym miksem to w wiekszosci przypadkow taki kawalek laduje w archiwum i sie oficjalnie nie ukazuje...
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości