Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dr. Dre
kiedy w koncu wyjdzie Detox? juz prawie polowa roku 2009. oj lipa lipa
Odpowiedz
Wątpię żeby ten album kiedykolwiek wyszedł
Odpowiedz
wyjdzie wyjdzie... bedzie lepszy od "2001" ale "Chronic" nic nie przebije ;->
cheers to the underground
Odpowiedz
Ja przeglądam listę gości, i spodziewam się, że to będzie gówno.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Ja nie przeglądam listy gości, bo wiem, że jeszcze się wiele razy zmieni. Dre jest perfekcjonistą i gówna to on na pewno nie wyda.
Odpowiedz
Faktycznie, przesadziłem z tym gównem haha. Mimo to, lista gości wręcz mnie odstrasza, poza paroma wyjątkami i nie spodziewam się po tym niczego wielkiego, ale chcę się pozytywnie zaskoczyć Smile
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Mogę uwierzyć w wydanie Detoxu jedynie jak wyjdzie Duke Nukem Forever.
Odpowiedz
Póki nie wyjdzie żaden singiel, teledysk czy nie pokaże się okładka to nie ma co się napalać.
Odpowiedz
Nie ma sie co specjalnie tym podniecac bo jesli ten album sie kiedykolwiek ukaze to nie bedzie on w niczym przypominal 2001 a juz tym bardziej pierwszego Chronic'a, stad tez wszyscy ktorzy spodziewaja sie ze bedzie to West Coast'owa zawioda sie maksymalnie, zarowno pod wzgledem brzmienia jak i gosci.. wlasnie tak to na dzien dzisiejszy wyglada.

Jesli ktos sledzi uwaznie Dre to niech przejrzy uwaznie jego bity z ostatnich 3 lat i bedzie juz mial wyobrazenie na temat tego jak bedzie brzmial Detox - bity klimatem beda przypominac wlasnie takie "Grow Up" itp

Tak jak napisal Marcin koncepcja plyty ulega zmianie praktycznie z dnia na dzien wiec nigdy nic do konca nie wiadomo ale na dzien dzisiejszy Detox ma wlasnie takie brzmienie. Jedynymi pewniakami z Zachodu wsrod gosci sa na dzien dzisiejszy Snoop i Bishop Lamont choc ten ostatni napewno nie bedzie kims w rodzaju nowego Hittmana na tej plycie, to pewne..

Moge jedynie dodac ze slyszalem pewne rzeczy ktorych jeszcze nie ma w necie a ktore pochodza wlasnie z sesji nad Detoxem i naprawde nie jest to nic co zrywaloby leb wiec wyluzujcie z tym tematem i poki co wlozcie go miedzy bajki...
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: drdredetox.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości