Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Kennedy
^^^^^^^^^
jak malo znanego? kazdy portal hip-hop'wy o nim pisze
gosc gra koncerty po calych Stanach wliczjaca w to House Of Blues i ma trase po Europie
ja osobiscie go nie lubie bo typ jest nudny jak flaki z olejem ale gosc ma calkiem niezly hype teraz
Odpowiedz
Może oceniam jego popularność przez to, że też go nie lubię. Tak czy inaczej mam wrażenie, że w Polsce prawie nikt o nim nie wie, czego dowodem jest chociażby tylko kilkanaście postów w tym temacie.
Odpowiedz
(15-03-2014, 02:15:03)HAter From SD napisał(a):  ^^^^^^^^^
jak malo znanego? kazdy portal hip-hop'wy o nim pisze
gosc gra koncerty po calych Stanach wliczjaca w to House Of Blues i ma trase po Europie
ja osobiscie go nie lubie bo typ jest nudny jak flaki z olejem ale gosc ma calkiem niezly hype teraz

U nas to każdy jest nieznany dopóki Dr. Dre go nie podpisze i nie powie wszem i wobec że można się już nim jarać :p Tak samo było z Kendrickiem - 4 lata temu 99% słuchaczy w Polsce nie wiedziało kto to jest a dzisiaj każdy się spuszcza i biega zajarany krzycząc "Kendrick krul", lol smfh Big Grin

Dom ma zajebisty hype, jest jednym z najbardziej obiecujących typów z Cali a fejmowo leży gdzieś pomiędzy Kendrickiem i Nipseyem - wystarczy rzucić okiem na ilość wyświetleń i od razu widać, że nie jest to jakiś nołnejm tylko zawodnik z tej samej półki co Jay Rock, Glasses, Nipsey, Bishop itp.

(14-03-2014, 10:51:04)funky child napisał(a):  mietas ogarnaisz jakis interview?

Tak, jest już zaklepany.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Ja za to lubię go słuchać, myślę że jest jednym z lepszych graczy na zachodzie w tym momencie.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Co ma liczba wyświetleń do wartości artysty, gość jest medialny, często pojawiał się w magazynach od L.A. po Toronto, ale to nie znaczy, że wyrywa z butów, nic konkretnego.
Odpowiedz
Może nie jest aż tak nudny jak choćby Curren$y, ale jak dla mnie z trzech przesłuchanych projektów, które sprawdzałem na bieżąco (Yellow Album, 25th Hour i From the Westside For Love) może kilka kawałków mi przypasowało. Nie jest to jakieś wybitne, ot niezły rap na spokojnych bitach, które specjalnie się nie wyróżniają.

Trochę życia by się w tym przydało, jak np. tu (choć to akurat kawałek Gibbsa):

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
pamiętam jak dzis zapowedź takowego albumu "From The Westside With Love II" zassalem go odrazu po premierze i mówie kim jest ten facet ? DAAAMN ten Kennedy idealnie potrafił sobie dopasować producentówi gości na wyżej wymieniony album. Fajnie że Janekowi się udało ogarną koncert, dla mnie jednego z najlepszych rapperów mlodego pokolenia z LA grande szacun.

widzimy się 29.03. W$GT$
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Interesujace jak ogarneli taki koncert doma i krondona,trzeba przyznac łebskie chlopaki, ciekawe jak wyjdzie z frekwencją i co zapoda mietas na wywiadzie.

Co do dorobku muzycznego Doma sprawdziłem 50 % jego disko i musze przyznac ze jest calkiem spoko ,troche mi jego flow nie siedzi ale jest calkiem spooko zwlaszcza od strony producenckiej.
Odpowiedz
Ja tam go czasem posłuchać lubię ^^ Źle nie jest.
[Obrazek: tumblr_nclqh3ObAk1t8o96vo1_500.gif]
Odpowiedz
CENA Biletu na Dom'a 20PLN! pięknie + Krondon LA!
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości