Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Kennedy
[Obrazek: DOM.jpg]

Dom Kennedy (właściwie Dominic Hunn), urodzony 22 sierpnia 1984 roku w Leimert Park, Los Angeles. Jeden z najciekawszych reprezentantów młodego pokolenia w Cali. Obecny na scenie od 2008 roku, w tym czasie zdołał wypuścić kilka dobrze przyjętych mixtejpów, w szczególności dwie części "From Westside With Love". Udzielił się również na kawałkach m.in. DPG i Too Shorta. Brzmienie jego płyt zawiera w większości elementy takiego zmodernizowanego G-Funku więc powinno wam się spodobać - polecam Smile

Dyskografia:

25th Hour (2008)
FutureStreet/DrugSounds (2009)
Best After Bobby: Mixed by LA Leakers (2009)
From The Westside With Love (2010)
The Original Dom Kennedy (2011)
From The Westside With Love II (2011)
Yellow Album (2012)
Young Nation (2012)

[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Dobra produkcja z Freddie Gibbsem...
[Obrazek: 29n9lkh.png]
Odpowiedz

Ostatni singiel Doma - właśnie takiego Westu chcę dzisiaj słuchać Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
od dwóch tygodni zaprzyjaźniłem się z tym numer'em,obowiązkowa pozycja na mojej trackliscie iphonowej Big Grin
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
przeciez on ma najslabszy flow w tym kawalku ala takie wacki jak Tyga albo YG jedyne co ratuje to bit
Odpowiedz
jak dla mnie to on mega słaby jest,a jego vocal za bardzo przypomina mi K.West'a więc totalnie odpada
zresztą nie wyróżnia się od reszty tak zwanego New Westu Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
po podwojnym przesluchaniu jego nowej plyty stwierdzam to samo co z NIp'sem dobre bity, flow ma najslabsze i co to wogole jest za mowienie zamiast rapowania Smile
Odpowiedz
29 marca w warszawie zagra Dom Kennedyi razem z nim wystapi tez Krondon ze Strong Arm Steady - wybiera sie ktoś?mietas ogarnaisz jakis interview?
Odpowiedz
wiadomo,wiedziałem juz o tym info juz jakiś czas.. propsy dla club collab z Warsawszy ze udało się ogranać im Dom'a
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Jestem megazdziwiony, że ktoś ogarnia tak mało znanego rapera na koncert w Polsce. Jak będzie sensowna frekwencja bez znanego polskiego supportu to będę w szoku (chyba że koncert jest za free albo bardzo niską cenę).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości