Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do or Die

Smile
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Kocham ten cytat z początku Tongue Mocny shit, w starym dobrym stylu
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Propsy, bardzo kozacki track w ich klasycznym brzmieniu.
Odpowiedz
Edubb - Black Dynamite (feat. Jackie Chain, AK of Do or Die & T-Rock)
Odpowiedz
Dobry track.
Odpowiedz
Do Or Die - Hands Off Prod. The Legendary Traxster

1994 rok.
Odpowiedz
Kozak !!!
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
W tym roku ma wyjść wspólne EP Do or Die & Twista. Jakoś to przeoczyłem, a w tematach takiej informacji nie znalazłem. W jednym wywiadzie, który wyszedł 2 miesiące temu, Twista zapowiedział taki projekt. 

Cytat:“Well right now I’m working on a Do Or Die project,” Twista says. “People don’t know that but we got an EP that we finishing up. One last week we finishing it up. [It’s] not gonna be your typical ‘Twista and Do Or Die,’ project like, you gon’ hear it and we definitely gonna put you right back in that car when you were listening to ‘Po Pimp’ and certain songs. People make things for different reasons but we definitely wanted to recapture ourselves and give that back to the fans.”

Druga sprawa, to ciekawe co z projektem Picture This 2, który był zapowiedziany już dość dawno. Była podana tracklista, jest data 2 kwartał 2015 roku. Z gości był na pewno zapowiedziany Johnny P, Twista, klawisz Ricky, możliwe, że Chris Brown i Ludacris. Takie przynajmniej były plany, a jak wiadomo plany mogą zawsze ulec zmianie Wink Pojawiały się też informacje, że pracowali z Cardo, DJ-em Burn One i The Legendary Traxter. 

1. Intro 
2. Bite the Bullet 
3. Do Yo Thang 
4. Brink of shyt 
5. Swerve 
6. So Long 
7. Heaven 
8. Foreign 
9. The Beginning 
10. 6 something 
11. In the hood 
12. Who's Bad 
13. Expensive Love 
14. Money make the world Go round 
15. Like I Do
16. Wet Dream 
17. Outro

Dziwne, że nie było tu Loud Pack, kawałka sprzed ukazania się tracklisty. Brzmienie w stylu starego dobrego DoD jest obecnie rzadko spotykane i dobrze jakby powrócili do tego.
Jest za to nieco słabsze Do Ya Thang z 2012 roku.

tego klipu w temacie nie było

e.
Tak jak wspomniałem, EP jest pewne. Data premiery to 19 maja. EP ma się składać z 6 kawałków, pierwszy singiel Aqua Fina wyjdzie chyba jeszcze dzisiaj. Zero gości, choć Johnny P mógłby się pojawić.

[Obrazek: twista-do-or-die-withdrawal-main.jpg]

Trochę się rozpisałem Big Grin
Odpowiedz
Nie chcę już edytować tamtego posta i dlatego piszę w nowym.

[Obrazek: twista-do-or-die-withdrawal-main.jpg]

Tracklista:
1. Intro
2. Withdrawal
3. Aquafina (feat. B. Scott)
4. Run Dat (feat. P. Flawz)
5. Long Way (feat. B. Scott)
6. M.I.A.

+ zapowiadany kawałek:

Brzmi jak w starym dobrym stylu. Coś jak np. Get It Wet  Adrenaline Rush Twisty. Szkoda tylko, że zamiast JP jest B. Scott. Johnny idealnie by tu pasował. Ciekawe tylko kto odpowiada za produkcję tych kawałków.
Odpowiedz
Kozacki track, w takim stylu to musi brzmieć. B.Scott całkiem fajnie tu wypadł jak dla mnie.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości