Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do or Die
[Obrazek: image.php?id=6196Q4SRTVL.jpg]

Do or Die to trio z Chicago w skład którego wchodzą Belo Zero, N.A.R.D. and AK-47. Są powiązani z Twistą i Johnnym P (którzy wiele razy pojawiali się u nich gościnnie) oraz The Legendary Traxsterem, który produkuje dla nich wiele tracków.

Dyskografia:

Picture This (1996)
Headz or Tailz (1998)
Victory (2000)
Back 2 the Game (2002)
Pimpin' Ain't Dead (2003)
D.O.D. (2005)
Get That Paper (2006)
Trunk Music Mixtape (2010)

Cała dyskografia jest kozacka i warta sprawdzenia. Ich styl to zazwyczaj smooth pimpowe tracki ze śpiewanymi refrenami. Według mnie to jedna z najlepszych grup ever i jak ktoś na poważnie jara się rapem (a już przede wszystkim rapem z Midwestu) to koniecznie powinien ich sprawdzić.

Parę znanych tracków:

Beka że do tej pory nie było tutaj tematu o nich. Sprawdzać kto nie zna!
Odpowiedz
nalezy dodac ze Belo wydal solowy album a AK mixtape i to wlasnie dzieki nim i ch kawalkowi Po Pimp Twista i Traxter wyplyneli na szersze i wody istali sie slawni
a mowic ze Traxter produkuje wiele kawalkow to nie do konca prawda Tongue bo ze spokojem mozna go nazwac ich nadwornym producentem bo ostanie 4 normalne albumy sa praktycznie w calosci wyprodukowane przez niego Big Grin
Odpowiedz
Zajebisty sklad uwielbiam ich smooth tracki
słuchałem 4 płytk ktore moge smiało polecic!!i:

Picture This (1996)
Headz or Tailz (1998)
Victory (2000)
Back 2 the Game (2002)
Odpowiedz
Sprawdź też resztę, wszystkie są kozackie.
Odpowiedz
dopiero dzisiaj zacząłem ich sprawdzać i muszę przyznać, że dają rade. przyjemne tracki i fajnie się ich słucha =)
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Grupa zajebista, to fakt.
Teraz szykuję się do zakupu całej dyskografii. CDki cenami nie powalają, a sporo tego w sklepach za oceanem.
"Livin in the new school but I like the old"
Odpowiedz
i tak zupelnie przeoczony klip (przynajmniej przeze mnie Smile ) jak zwykle DOD nisza

Odpowiedz
Jedna z niewielu grup, która od zawsze konsekwentnie trzyma się tego samego nurtu i nie kombinuje za bardzo z eksperymentami. I dlatego ich uwielbiam. Ten track też jest bardzo przyjemny. Fajnie zobaczyć cały skład razem z powrotem, dobrze że Belo Zero wypuścili tyle przed czasem.
Odpowiedz
spoko track, czyżby szykowała się nowa płyta?
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Java Starr - "Make You Moan" feat. AK Of Do Or Die, Johnny P & Lyru

Willie Taylor - "The Liquor" feat. Do Or Die & Crucial Conflict

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości