Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizzee Rascal
Dizzee Rascal, właściwie Dylan Mills (ur. 18 września 1984 w Londynie) – angielski raper i producent muzyczny. Debiutanckim albumem Boy in da Corner (2003) wpisał się w nurt wykonawców nowego gatunku muzycznego nazwanego grime. Płyta ta przyniosła mu, jako najmłodszemu wykonawcy w historii, nagrodę Mercury Prize (2003). Otrzymał również nagrodę magazynu New Musical Express (2004) oraz był wielokrotnie nominowany do Brit Awards. W 2010 roku nagrany przez niego i znanego brytyjskiego komika Jamesa Cordena cover utworu Shout zespołu Tears For Fears, został oficjalną piosenką reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 w RPA. Dwa lata później, jego piosenka Scream stała się jedną z oficjalnych piosenek Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Albumy studyjne :
Boy in da Corner (2003)
Showtime (2004)
Maths + English (2007)
Tongue "N" cheek (2009)

[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz

Pierwszy kawałek od niego jaki słyszałem. Nie powiem, podobało mi się to w 2008 roku. Mimo to nie sprawdziłem więcej jego twórczości.
[Obrazek: Dunk-590x3081.jpg]
Odpowiedz
"H-Town" (Feat. Bun B & Trae Tha Truth)

Dobrze to wyszło, nie to co ostatnie jazdy Rascala Smile
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości