Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dissy Death Row Records/Ruthless Records/Bad Boy Entertainment
Fuck Wit Dre DAy to pod względem lirycznym mnie nie szokuje. Hit'em up pod kazdym względem zasluguje na miano naj, ma agrsje, treść...

//
Temat wydzielony z tematu "ulubione dissy". W temacie wynikła dyskusja dotycząca Hit'em Up, What's Beef oraz dissów Dre i Eazy'ego.

Marcin
P-Funk. Uncut Funk. The Bomb.
Odpowiedz
Amarru nie rozśmieszaj mnie proszę Cię. Hit'em Up najlepszym dissem ??? hahahaha Niezły poziom intelektualny tam pokazał nasz 2pać
Odpowiedz
Wyjebany. Kawałek jest szybki a czego chcesz od poziomu intelektualnego? Mnie trafił z przekazem. hit em up!!!
Odpowiedz
Na Hit 'Em Up nie ma w ogóle argumentów w stronę Biggiego, Junior M.A.F.I.A, Lil Kim, Puffy'ego. Jedynie co to do Chino XL i Mobb Deep, ale i tak ich nie wykorzystał.

Według mnie to tylko bezsensowne wyzwiska, ale jak podoba Ci się taki diss, to spoko Wink
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
2paca uważam za najlepszego rapera. A jego najlepszy diss za naj... Na pełnej parze jedzie po swoich wrogach, nic do nich nie mam, ale ten track ma w sobie tyle agresji, którą pac skierował w east
Odpowiedz
Agresja w dissie to nie wszystko. Popatrz na inteligenty diss Biggiego - What's Beef. Porównywać Hit'em Up do What's Beef to tak jakby porównywać króla do chłopa.
Odpowiedz
Real Muthaphukkin G's też nie jest jakimś powalającym lirycznym dziełem,a jest wymieniany jako jeden z najlepszych bo po prostu genialny bit i flow zrobiło swoje.
Odpowiedz
Dla mnie właśnie Real Muthaphukkin G's to diss powalający liryką
Odpowiedz
Na Real Muthaphuckkin G's jest użyte mnostwo argumentów.
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz
Eazy używa dwóch bardzo ważnych ,ale Dresta z B.G Knocc nic.
Odpowiedz