Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diirty OGz
Na wakacjach obczaiłem tylko urywek i brzmiało słabo, na lepszym sprzęcie jest całkiem całkiem.
Co do Kurupta to już się chyba przyzwyczaiłem że nawet nie zbliża się poziomem do swoich zwrotek z lat świetności.
Odpowiedz
Kolejny klip
Diirty OGz Da Licc Feat. Kokane

Kurupt marniaku nie pal tyle moonrocka. Wolałbym żeby Daz był w tym składzie zamiast niego, ale co zrobić.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
Luźna nawijka Daza to byłoby to, tym bardziej ze cały czas świetnie brzmi. Gotti zbyt pozuje.
Odpowiedz
Dirty Og' Z - Bang Bang Feat. WC & Gangsta

Definition Of Real

On Me (Feat. Roscoe)

Odpowiedz
Album wjechał pięknie
Odpowiedz
Na dokładkę:
G Code feat Kokane

Protocol feat V Dot

Ogólnie wyszło ok. Produkcja na +, jest klasycznie bez udziwnień. Tray Deee najlepiej na mikrofonie wypadł, Kurupta najchętniej bym powycinał.
Odpowiedz
Jeden z najbardziej wyczekiwanych przezemnie albumów w tym roku niezawiódł moich oczekiwan .
Nagrany w klasycznym brzmieniu co mnie najbardziej cieszy z kilkoma naprawde mocnymi bangerami jak Tha Hangout,On Me ,Definition of Real,Bang Bang ,Protocol
Co mnie cieszy i nie dziwi najlepiej wypadł tray dee,nastepne tha chill i co mnie zaskoczyło weazel loc,i najwieksze zaskoczenie kurupt który odstaje od reszty ale niejest az tak zle..... jak ktoś juz tutaj wspominał ciekawe jakby to wygladało gdyby na jego miejscu był daz dillinger.

podsumowujac Diirty OGz wydali dobry album w klasycznym stylu do którego bede napewno wracał
Odpowiedz
Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes

Odpowiedz

Słaby wybór.

Tu wcześniejszy klip

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości