Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devin The Dude
[Obrazek: devin-the-dude-ringtone.jpeg]

Devin the Dude, właśc. Devin Copeland – (ur. w Houston) amerykański raper. W 1999 roku nagrał piosenkę z Dr. Dre, Snoop Doggiem pt. Fuck You, która znajduje się na płycie 2001. Devin zaczął karierę jako członek grupy Odd Squad. Od początku kariery artysta był związany z wytwórnią Rap-a-Lot Records. Najnowszy album rapera pt. Landing Gear jest pierwszym wydawnictwem Devin'a w wytwórni Razor & Tie. Artysta nigdy nie odniósł sukcesu komercyjnego, ale cieszy się powszechnym szacunkiem na scenie hip-hopowej.

Albumy

* The Dude (1998)
* Just Tryin' ta Live (2002)
* To Tha X-Treme (2004)
* Waitin' to Inhale (2007)
* Landing Gear (2008)

źródło: wikipedia.pl

Jak dla mnie to raper z najlepszym głosem na świecie... śpiewane, rymowane zwrotki i refreny w jego wykonaniu to piękno...
cheers to the underground
Odpowiedz
Kurwa ten koleś jest genialny! Moja ścisła czołówka... Niebanalne umiejętności, zainteresowałem sie nim po zwrotce w 'Fuck you' sprawdziłem 3 pierwsze płyty i nie żałuje, najlepsza chyba ta druga.
Odpowiedz
Ja się nim zainteresowałem po obejrzeniu wywiadu z Mesem... racja zwrota na "Fuck You" jest niezła... po prostu geniusz Big Grin
cheers to the underground
Odpowiedz
Ja średnio go lubię, flow ma spoko muszę przyznać, a wokal to dla mnie ma bardzo słaby. Oryginalny może i tak ale nie podchodzi mi on.
Odpowiedz
Słyszałem jego kilka kawałków i były spoko i chce sprawdzić jego albumy jaki jego album waszym zdaniem jest najlepszy?
Odpowiedz
Moim zdaniem Just tryin' ta live.
Odpowiedz
ja tu nowa, ale jestem ciekawa o pokaże na Hip hop kempieWink
Odpowiedz
wymiata jednym slowem, kazda plytka trzyma poziom. niewielu jest raperow ktorych kazda plyte slucham od pierwszego do ostatniego numeru a Devin do nich nalezy. uwielbaim Waitin' To Inhale, Hi-Life i Just Tryin' Ta Live
Odpowiedz
Fakt że czasem jest monotematyczny -_-` ale jego łatwość w składaniu słów w coś sensownego jest nieprzeciętna . Kiedyś widziałem go na freestylu demnnn pozamiatał .
Jak najbardziej polecam całą dyskografie , no może po za Smoke sessions xD
Jeśli miał bym wymienić ulubione utwory to było by tu ich sporo dlatego powiem jeden którego aktualnie często słucham mianowicie : Where Can We Go = kozacki bicior idealny na wakacyjny chilling - grilling Smile
bounce wit double O G Smile
Odpowiedz
dla mnie nie jest monotonny, bo uwielbiam jego styla rapowania, do tego wstawki spiewane - gniota poprostu !!! ostatnio caly czas w glowie mi chodzi kawalek Show Em', no na free wypierdziela. a co do Smoke Sessions vol. 1 - bardzo malo slucham mixtapow ale ten przelsuchalem caly i ogolne wrazenie nie jest zle, fajne kawalki sa na nim: Getting High, She Want Me To Get Closer, Take Me Home czy Da Real Thang !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości