Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Death Row Records - temat zbiorczy
Nastepnym albumem z WideAwake/Death Row bedzie plyta z niewydanym materialem Snoopa. "The Lost Sessions Vol. 1" ukaze sie 13 Pazdziernika i bedzie zawieral kawalki na bitach Dre i Daza z goscinnym udzialem m.in. Lady Of Rage, Jewell, DPG i Nate Dogga. W sieci pojawil sie juz pierwszy spis kawalkow ktore trafia na album:

Caught Up
Got To Do Wrong
Once Again
Quite Obvious
Change Is Gonna Come
Country Blues
Eat A Dick
Every Single Day
Falling To Sleep On Death Row (Produced by Dr. Dre)
Gangsta Life

Reszta kawalkow zapewne wycieknie w przeciagu 2 tygodni razem z oficjalna tracklista..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
o tak własnie tak na The Lost Sessions Vol. 1 czekam zajebiście niech tam bedzie stary zajebisty snoopik jakiego uwielbiam
Odpowiedz
[Obrazek: 3354bx2.jpg]
Odpowiedz
Trochę przeginają z ceną jak na album z niewydanymi trackami.
Odpowiedz
Pełna tracklista:

Snoop Doggy Dogg – The Lost Sessions Vol. 1

1. Soldier Story (Intro)
2. Doggystyle (Produced By Dr. Dre) (background vocals by George Clinton &
Jewell)
3. Fallin' Asleep On Death Row (Produced By Dr. Dre)
4. Eat A Dick (Produced By Dr. Dre)
5. Hoez (feat Dogg Pound)
6. O.G. (Original Version) (feat Nate Dogg)
7. Keep It Real Dogg
8. One Life To Live (feat Techniec & The Lady of Rage)
9. The Genie feat Bad Azz (background vocals by Bo Rock)
10. Funk With Ya Brain (Interlude)
11. Caught Up
12. Put It In Ya Mouth
13. Gravy Train feat Bad Azz & Tray Deee
14. Life's Hard (Dedicated to 2pac) feat K-Ci & Jojo, Big Pimpin'
15. The Root Of All Evil (Outro) (Produced By Dr. Dre)
16. Quite Obvious feat Rappin' 4 Tay (Best Buy Bonus)
17. Once Again (Best Buy Bonus)
18. Got To Do Wrong (Best Buy Bonus)

Haha jestem szybszy od Mietka i jrs24!
Odpowiedz
Siema znalazłem takie coś w necie zapowiada to chyba jakiś dokument o Death Row .
http://www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh25c0o7x1EfYdXSeQ

Czy myślicie ,że teraz dopiero się zacznie rewolucja Death Row wypuszczanie starych kawałków które były w skarbcu wytwórni ? Dużo nowych nieopublikowanych utworów może jakieś teledyski.
Odpowiedz
Mietek ci to dokładniej wyjaśni, ale to po prostu filmik promujący "nowe Death Row".
Odpowiedz
ciekawa tracklista czekam na to obym sie nie zawiódł i tracki były w klimacie z najlepszych czasow snoopiego
licze na to ze wyjdzie dużo podobnych plyt z death row
tak samo snoop nieoprzestanie na jednym vol 1.....tylko vol 2,3,4,5.....
Odpowiedz
Klip ktory umiesciles to spot promujacy 'nowe' Death Row czyli WideAwake ktorzy ruszaja na powaznie z wydawaniem materialu ze skarbca. Powstal on jeszcze przed premiera Chronic Re-Lit i sluzyl ogolnie promocji samego albumu jak i wytworni..
(04-09-2009, 22:01:26)Marcin napisał(a):  Pełna tracklista:

Snoop Doggy Dogg – The Lost Sessions Vol. 1

1. Soldier Story (Intro)
2. Doggystyle (Produced By Dr. Dre) (background vocals by George Clinton &
Jewell)
3. Fallin' Asleep On Death Row (Produced By Dr. Dre)
4. Eat A Dick (Produced By Dr. Dre)
5. Hoez (feat Dogg Pound)
6. O.G. (Original Version) (feat Nate Dogg)
7. Keep It Real Dogg
8. One Life To Live (feat Techniec & The Lady of Rage)
9. The Genie feat Bad Azz (background vocals by Bo Rock)
10. Funk With Ya Brain (Interlude)
11. Caught Up
12. Put It In Ya Mouth
13. Gravy Train feat Bad Azz & Tray Deee
14. Life's Hard (Dedicated to 2pac) feat K-Ci & Jojo, Big Pimpin'
15. The Root Of All Evil (Outro) (Produced By Dr. Dre)
16. Quite Obvious feat Rappin' 4 Tay (Best Buy Bonus)
17. Once Again (Best Buy Bonus)
18. Got To Do Wrong (Best Buy Bonus)

Haha jestem szybszy od Mietka i jrs24!

Ok, pare slow komentarza ode mnie. Przede wszystkim bedzie to tak naprawde pierwsza pozycja ktora okresli podejscie WideAwake do tematu Death Row - ja sam czekam na ten album z wypiekami na twarzySmile

Co do kawalkow to widac tutaj duzy mix, od tych najwczesniejszych z lat 93 do tych z koncowki pobytu Snoopa w DR, czyli z roku 1997. Nie sugerujcie sie niektorymi znajomo brzmiacymi tytulami jak np. Caught Up poniewaz juz wiadomo ze nie jest to ten kawalek Snoopa z Kuruptem tylko solowy niewydany kawalek Dogg'a. "Eat A Dick" jest podobno dissem na Eaziego, zas "Life's Hard" to chyba pierwszy z miliona trybutow dla Tupaca bo zostal nagrany juz tydzien po smierci 'Paca, dokladnie 20 Wrzesnia 1996Big Grin

Ciekawi mnie tez samo intro bo kawalek Soldier's Story podobnie jak Once Again mial sie ukazac na Doggumentary i nie wiadomo czy chodzi dokladnie o ten sam utwor ale generalnie jest na co czekac tym bardziej ze Vol. 2 zostal juz zapowiedziany na rok 2010Big Grin!

(04-09-2009, 18:35:14)Marcin napisał(a):  Trochę przeginają z ceną jak na album z niewydanymi trackami.

Marcin moim zdaniem samo posiadanie kawalka Doggystyle w CDQ jest warte tego siana ale moze to tylko jaSmile
Odpowiedz
ahhahaha wszedlem i szukalem tematu myslalem ze ktos go usunal Dodgy jakis cwaniak namieszal Wink a co do plytki no ja tez czekam bo wsumie pierwszy krazek taki naprawde do nowego DR zobaczymy, kilka ciekawych pozycji musze przyznac - zajebisty plus ze jest Techniec w kawalku Big Grin, oraz ten Vol. 1 czyli bedzie dalszy ciag hahahahhaha
co do hajsu to tez raczej mnie takie cos nie odstrasza - bo naprawde material ten jest kierowany powiedzmy szczerze do osob ktore sie jaraja tamtymi nagrywkami czy w ogole starym DR, a one nie maja po 15 lat Tongue i stac je na taki wydatek
Odpowiedz