Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dazzie Dee
The Re-Birth to jest LP, o ile się nie mylę. I 2 pary tracków mające te same nazwy są w sumie innymi piosenkami ("When a G Meets a G-Stress" i "Unda da Table"). Tzn. w "When a G Meets a G-Stress" jest chyba tylko inny beat.

A tak ogólnie to Karmel polecił mi przesłuchać "The Re-Birth" i całkiem porządna płytka Big Grin. Tak samo jak "Where's My Receipt?".
Odpowiedz
Dobry kawałek http://www.youtube.com/watch?v=uejSGzRKHHY :D
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Dla mnie mistrzowskimi trackami z LP'ki Dazziego są: Knee Deep na świetnym podkładzie BC Powdy, When A G Meets A G-Stress, Ain't No Busta's This Way - to taki moje top 3. Dazziem zajarałem się ok. dwóch lat temu, można go również usłyszeć na jednej z pierwszych płyt Yo Yo.

Intro z Where's My Receipt rozwala:

Battlecat tutaj rozniósł, tak samo Outro:

Odpowiedz
ogólnie wszystkie produkcje od Battlecata dla Dazzie Dee są kozackie Smile
[Obrazek: daz4.jpg][Obrazek: devin_the_dude_3.jpg][Obrazek: foesum4.jpg]
Odpowiedz
Where's My Receipt cieszy się ryj,miec to w Oryginale! aa jaaaaaaaaak!
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
skad masz z autografem tą płytkę?Smile
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Dobra wiadomość dla fanów Dazziego Dee. Dogg Master i Docc Free pracują nad jego nowym albumem, który będzie zatytułowany "Where's My Receipt Part 2". Znając produkcje Dogg Mastera i Docc Free zapowiada się miazga.

Tutaj macie jego nowy track z francuskiej kompilacji Cocktails 4 (pewnie też będzie na jego albumie):

Odpowiedz
nie poleciał fajnie w tym kawałku, zdecydowanie wolę go z pierwszego albumu
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Dogg Master napisał, że album Dazziego będzie też wyprodukowany przez Battlecata także szykuje się ostra bomba.
Odpowiedz
Miła niespodzianka, jednak szkoda że Dazzie powraca dopiero po tak długiej przerwie.
Odpowiedz