Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dazzie Dee
[Obrazek: saccsbw.jpg] [Obrazek: 753450dazz.jpg]

Dazzie Dee aka Big Saccs urodził sie i wychował w South CentraL.LA,Rapper i producent oryginalny czlonek Da Lench Mob, choc nie uczestniczyl w nagrywaniu "Guerillas in tha Mist".
Raper zadebiutował juz w 1998 singlem "Turn it loose" na produkcji sir jinx.

Jak na te lata trzeba przyznac ze kozak

W 1996 wychodzi epka "The Re-Birth" ‎ tylko tym razem juz poprzedzajaca album w dodatku mistrzowski i jeden z moich ulubionych g-funkowych pozycji "Where's My Receipt?" który zawiera takie bomby od Battlecata, że glowa mala kazda z jego produkcji jest najwyższych lotów.

Raper znikł z wiekszego obiegu na blisko 15 lat,jedynie udzielajac sie sporadycznie sporadycznie na ficzuringach czy tez produkcjyjnie (min na kozackim Non Fiction.Mausberga).The Konnectid Project Vol. 1,czy albumach Suga Free,

Mnie jako fana jego twórczości mega zachwyciła wiadomośc o planach wydania nowego materiału po tak długiej przerwie.Coraz czesciej pojawiają sie trzymajace wysoki poziom tracki w klimacie g-funkowym,trzeba zaznaczyc ze dodatkowo dazzie nie zatracił nic ze swojego bujajacego flow.Czekam z niecierpliwością na nadchodzace projekty ; E.P. Loc'stradamus E.P. & LP The 7th Letter

About Dat Life What's Poppin

All DaTime Anotha Day
Odpowiedz
Dobry raper, nice flow i bity mi się bardzo podobają, aż szkoda że sie wakacje konczą Wink
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Where's My Receipt zawiera takie bomby od Battlecata, że glowa mala. Bezapelacyjnie jedna z moich ulubionych GFunkowych produkcji!!!
Odpowiedz
Już w 1988 roku można usłyszeć rapera po singlu Turn it loose,album The Re-Birth to dobry album wiadomo produkcje Battlecat'a i samego Dazziego Dee,a Where’s My Receipt to podobno wydany w 2009 roku album przez Gee'd Up Records.
Odpowiedz
tak wyglada :)

[Obrazek: 2uqgf4g.jpg]

[Obrazek: 20tpch4.jpg]

Wydanie tego albumu jest słabe ale 14 bitów od BC i dwa bity od Weterana Dazzie Dee! mówią wszytsko za siebie.

West Up!
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Dazzie Dee poznałem nie dawno -zacząłem od płytki "The Re-Birth" i muszę przyznać, że zwaliła mnie z nóg. Rewelacyjny krążek, naprawdę nie spodziewałem się tak dobrej płytki Smile
[Obrazek: aaaaaaabv.jpg]
Odpowiedz
Jak już temat odkopany to też wyrażę swoje zdanie. Jak dla mnie to mega raper, uwielbiam jego głos i flow. Wydał dwa przekozackie albumy, którymi się jaram oporowo. Jeden z moich ulubionych raperów =)
[Obrazek: tumblr_m5zpo1Zg4k1r7ej8go1_250.gif]
Odpowiedz
Pierwszy album lepsze, jak dla mnie. Szkoda że na obu krążkach jest kilka tych samych utworów Smile
"I got what you want
I got what you need
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Bo The Re-Birth to EP zapewne promujące LP Where's My Receipt?
Odpowiedz
Hm... Nie wpadłbym na to.
"I got what you want
I got what you need
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz