Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daz Dillinger

[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Mistrz zapowiedzi Daz dilly obiecuje kolejne cd BAC 2 THA OLDSCHOOL VOL 2

https://www.instagram.com/p/BKcsULfDe8N/
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
(18-10-2016, 19:00:08)dpg4life napisał(a):  Mistrz zapowiedzi Daz dilly obiecuje kolejne cd BAC 2 THA OLDSCHOOL VOL 2

To że jedynka wyszła to jakiś cud Big Grin I bądź co bądź dla mnie jedynka jest mega za#ebista.. tyle kozackich traków. Jakby vol 2 wyszło i było na takim samym poziomie to by było ultra dope
Odpowiedz
(25-10-2016, 11:23:00)Krazy Quik napisał(a):  
(18-10-2016, 19:00:08)dpg4life napisał(a):  Mistrz zapowiedzi Daz dilly obiecuje kolejne cd BAC 2 THA OLDSCHOOL VOL 2

To że jedynka wyszła to jakiś cud Big Grin I bądź co bądź dla mnie jedynka jest mega za#ebista.. tyle kozackich traków. Jakby vol 2 wyszło i było na takim samym poziomie to by było ultra dope

true dat Big Grin
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
6/16/17 nowa płyta. W całości wyprodukowana przez Daza. Gdzieś tam przewija się też, że ma wyjść Dogg Food 2 Big Grin Beka.

[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
(27-03-2017, 14:16:28)StayTrue napisał(a):  6/16/17 nowa płyta. W całości wyprodukowana przez Daza. Gdzieś tam przewija się też, że ma wyjść Dogg Food 2 Big Grin Beka.

Spoczko traczek. Daz jeszcze od czasu do czasu, potrafi zarzucić dobrym trakiem. Chyba ostatnim razem udało mu to się przy "Succa Free" które weszło mi nie miłosiernie. 
A co do 'Dogg Food 2' to przydałoby się nowe DPG jak cholera, ale nie pod takim tytułem. Wszyscy wiemy jak wychodzą kontynuację takich klasyków Smile Pomijając fakt że Daz mistrz w zapowiadaniu nie wydanych albumów Big Grin
Odpowiedz
No i to jest brzmienie, dobrze że zrezygnował z plastikowych bitów.
[Obrazek: tumblr_ljyby4RhqT1qc0trjo1_1280.jpg]
Odpowiedz
Nie ma co osądzać po jednym tracku, bo jak znam życie to połowa będzie na trapach, z plastikowymi bębnami,żeby modnie było.
Odpowiedz
Jeśli nad bitami oprócz Daza będzie czuwał Soopafly i Ivan Johnson to bitowo może to brzmieć na tyle porządnie jak "Public Enemiez" - pierwowzoru nie przebije, ale może wyjść coś na miarę "D.A.Z" które dla mnie osobiście było kozackim materiałem.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
[Obrazek: 18096650_119633708593434_6710226564174315520_n.jpg]

Okładka. Album zapowiedział na 16 czerwca i sam miał to w całości wyprodukować. Twinzi się przewinęli jako jedni z gości, Tray Deee, Freddie Gibbs tez...
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości