Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daz Dillinger
Tu sie zgodze - Daz nie nakrecil zadnego porzadnego klipu chyba od czasu "Keep It Gangsta"...

Tutaj zmiany w stosunku do wersji OG albumu:

01 - Streetz Most Wanted (CUT)
02 - You Let Me Down (I think there was an intro added, not 100% sure)
03 - Tell Me What You Got (Fixed up the drums, added a few more effects. Sounds way better)
04 - Life Stagez (Removed the guitar solo outro, may have removed a few effects)
05 - Nuthin'z Gonna Stop Me (I think there was an intro added, not 100% sure)
06 - U're 2nd II None (Just a very minor name change, probably to make it more simple)
07 - Tear Drops (Some of the background effects & drums seem to be louder and the sampled hook is a lot quieter.
08 - In My Neighborhood (No Changes)
09 - Munchiez 4 Ya Love (Drums sound a bit different and i think Daz added more vocals, but also not 100 on that though)
10 - My #1 Gyrl (No Changes)
11 - Why Can't U See (Name changed to "Tha Baddest Bitch", I think there was an intro added, not 100% sure on that)
12 - Let's Git N 2 Somethin' (CUT, GREAT track)
13 - Meet Me @ Tha Strip Club (Removed a whole minute of the instrumental at the end)
14 - Metro PCS (CUT, reasonably so...over a year old)
15 - Don't Slip (Name changed to "Public Enemiez", but no changes to the track)
16 - Public Enemiez (CUT, but the name was given to Don't Slip)
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Nie napisałem, że jest dobry tylko, że jest fajny, a to są dwa zupełnie inne słowa, z których drugiego nie ma nawet w słowniku języka polskiego ;]
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Genialny muzyk i producent.
[Obrazek: 0196ebf7cd8d.gif]

[Obrazek: cali_iz_active.jpg]

Odpowiedz
1.daz dillinger-gangsta party
2.daz dillinger-Only From Tha Left Side
3.daz dillinger-Public Enemiez
który z ostatnich albumów daza uwazacie za najlepszy.....????

ostatnio sprawdziłem Public......niejest najgorzej ale mnie to zbytnio niekreci krotkograjaca epka...Cool
daz to my hoomie ale niezbyt mi podchodza jego wydawane nowości(z wyjatkami)

z public jedynie... Life Stagez(fajny bicik na takim daz plynie), Tell Me What You Got, 2nd To None, Tear Drops ....wersja 12 trackowa..
Odpowiedz
Only On The Left Side prawie na równi z Public Enemiez. Prawie z uwagi na kilka tracków na OOTLS (głównie Me And My Cuzzin' oraz "Thiz How We Live"), które brzmiały bardzo klasycznie i są jednymi z najlepszych tracków Daza z ostatnich lat. Gangsta Party jest najgorsze z tych trzech.

Ale i tak nic z tego nie umywa się do Tha Dogg Pound Gangsta LP
Odpowiedz
z Only From Tha Left Side wkrecaja mi sie jeszcze
My Summer Vacation
Blaze Up Tha Weed
Odpowiedz
^^^Tyle ze Blaze Up Tha Weed to stary track, byl jednym z leftoverow So So Gangsta - nie wiem czemu Daz umiescil ten kawalek na OOTLS..
Odpowiedz
Solówki ma na średnim poziomie, natomiast pierwsze Dogg Pound to klasyk, dzięki czemu wysoko cenię sobie owego gościa. Tym bardziej, że większość bitów na "Dogg Food" jest jego produkcji. Dobry raper, a jeszcze lepszy beatmaker.
Odpowiedz
(18-11-2009, 16:30:24)emate napisał(a):  Solówki ma na średnim poziomie

Zależy które, bo Retaliation, Revenge and Get Back, R.A.W. i Tha Dogg Pound Gangsta LP mają w większości naprawdę świetne tracki i uważam te albumy za niedocenione.
Odpowiedz
(18-11-2009, 16:30:24)emate napisał(a):  Solówki ma na średnim poziomie, natomiast pierwsze Dogg Pound to klasyk, dzięki czemu wysoko cenię sobie owego gościa. Tym bardziej, że większość bitów na "Dogg Food" jest jego produkcji. Dobry raper, a jeszcze lepszy beatmaker.

"Dogg Food" zrobil Daz, Soopafly i Dre. Moim zdaniem Daz zrobil blad probujac byc jednoczesnie raperem i producentem zamiast skupic sie tylko na robieniu bitow jak mu radzil Suge. Dzisiaj moglby byc kims w rodzaju Timbalanda na rynku mainstreamowym..

Z solowki polecam przede wszystkim Retaliation i RAW ale Dogg Pound Gangsta LP i DPGC U Know What I'm Throwin' Up sa rowniez bardzo dobre.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości