Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daz Dillinger
(31-07-2009, 11:48:24)jrs24 napisał(a):  4) plytka wychodzi 11 sierpnia - oczywiscie ( niestety ) tylko cyfrowo

Czyżby brak kasy? Szkoda, ta płyta dobrze sprzedawałaby się w formie fizycznej, bo jak na razie widać, że Daz się do tego przykłada.

Na Dubcnn nie ma tych informacji, gdzie to napisali?
Odpowiedz
cholera wie - widocznie bardziej oplaca mu sie wypuscic tak, wsumie to chyba jakis trend teraz, zeby puszczac samemu w formie cyfrowej. tez wolalbym kupic sobie plytke normalnie i do tego dvd z teledyskami do kazdego kawalka no ale coz !!!! patrzac na to co sie dzieje ogolnie wokol tej produkcji to faktycznie widac, ze Daz zamierza wydac cos z kopem !!!
jest, jest tylko trzeba sie rozejrzec Tongue
Odpowiedz
Aha rzeczywiście jest, umknęło mi to.

Ale oni nie napisali, że tylko cyfrowo wyjdzie. Napisali, że 11 sierpnia wyjdzie cyfrowo, a czy później w formie CD to nie wiadomo.
Odpowiedz
Jamal niepotrzebnie skopiowales te wyniki sprzedazy z Wikipedii bo tam jest pelno bledow:

Retaliation, Revenge & Get Back sprzedalo sie w Stanach w nakladzie 317 tys. zas na calym swiecie rozeszlo sie ponad pol miliona egzemplarzy.

RAW Daz sprzedawal samemu 'z bagaznika' i wytloczono jedynie 10tys kopii ktore poszly wszystkie. Ogolnie na tym albumie byl material jak Daz zajebal z Death Row zas sam album mial na poczatku wyjsc wlasnie tam

So So Gangsta sprzedano 150tys kopii w samych Stanach.

Co do Public Enemiez to rzeczywiscie, plyta w formie cyfrowej wyjdzie juz 11-tego Sierpnia zas fizyczny produkt ukaze sie w sklepach 25 Sierpnia wiec spoko - bedzie to mozna kupic na polkeSmile

Sam album rzeczywiscie jest powrotem do klimatow Dogg Pound Gangsta LP bo wszystkie bity na plycie zrobil Daz i Ivan Johnson - zapowiada sie naprawde zajebisty albumBig Grin!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Nowy klip:

http://www.youtube.com/watch?v=PWvG-jcF_XM
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Jak do każdego tracka ma wypuszczać taki lipny teledysk to niech sobie odpuści, szkoda kasy i czasu.
Odpowiedz
nastepny teledysk

Odpowiedz
No, fajny ten teledysk, piosenka też niczego sobie ;]
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Tak szczerze to co jest fajnego w tym teledysku? Kręcony domową kamerą, bez żadnego pomysłu, tylko Daz na cmentarzu. Nawet nie oglądałem całego, bo zbyt nudne to jest.
Odpowiedz
wsumie jak nie ma operatorow to ja sie zglosze kurde nie jestem profesjonalista ale kurde wstawic pare przebitek troche innychy miejsc i sam mu zrobie lepszy teledysk ahahhahahaha
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości