Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daddy V
widzę że juś śmiga w głosnikach Smile
szukam w necie to jeszcze nikt nie wypuścił chyba , poczekamy trzeba sprawdzić Smile
Odpowiedz
nowy albumik rowniez sympatyczny jest
Odpowiedz
no własnie o nim pisałem Smile
wiesz czy jest juz w necie ?
Odpowiedz
^^^^^^^^^^^^^
jest na homieside Tongue
Odpowiedz
Daddy V to zajebisty zawodnik ostatnio ponownie ale dokładniej sobie przesłuchałem cale jego discos i powiem wam mega pooozytywne zaskoczenie wszystkie albumy na wysokim poziomie w kimacie westu i o to własnie chodzi
Na kazdym albumie znajdzie sie po kilka kozackich tracków

It's Just A Ghetto Thang

Compton OG-

Compton & Long Beach

Gdyby połaczyc i wybrac najlepsze tracki z Ragtop & Orginal Hustle-powstałby jak na te czasyalbum zajebisty.Ale i tak te albumy bujaja elegancko.

Ragtop Music

The Original Hustla

Dodają jego collaboracje wnioskuje ze daddy v ma niesamowitą pasje w robieniu klimatów typowo westowych nagrywająć przy tym z mega zajebista ekipa ktora kazdy z nas sie jaraCoolBig Grin
Mimo ze niezapodaje rapsów z najwyzszej połki cenie go za klimat jaki trzyma na swoich producjach i g-funkowe tracki
Polecam obadac wszystko od niego kto lubi takie klimaty bedzie zadowolony

Ps.spropsuje kogos za album OG DADDY V - PROTECT THE WEST

Odpowiedz

Ten track to bomba! Na pewno najlepsza produkcja na The Original Hustla, który swoją drogą jest bardzo dobrym albumem, czołówka w 2011. Chociaż wg mnie płyta nie jest pełna to przez ten utwór na bicie Aelpeachy w uj zyskuje.
Odpowiedz
Daddy V ma często dobre bity, ale niestety ani nie powala głosem ani flow. Jakoś nie za bardzo da się go słuchać bez przerwy przez dłuższy czas.
Odpowiedz
Cofam powyższą opinię. Przesłuchałem sobie więcej albumów Daddy'ego i już mi to nie przeszkadza. Produkcje i typowy g-funkowo/westcoastowy klimat przesłaniają fakt, że Daddy V nie jest jakimś wielkim raperem.
Odpowiedz
Marcin przesłuchaj kawałek Orginal Hustla naprawdę polecam czuć to Zachodnie Wybrzeże !
[Obrazek: Ice_Cube_Coors_Light.jpg]
Odpowiedz
"K.U.S.H from the smoke one wit me vol.1 by og daddy v 2012"

Dobry track!
Odpowiedz