Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Quik
Widziałem ten wywiad, ale odpowiedź "ten album otwiera nowe drzwi" mnie nie satysfakcjonuje. Czasami nie warto zmieniać tego, co dobre.
Odpowiedz
Mnie BlaQkout kompletnie zawiódł, a tak sobie chwaliłem Kurupt'a i Quik'a Smile
Po oprzesłuchaniu płyty tylko "The Apeal" mi się cholernie spodobał.
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Ja tez nie bede ukrywal ze sie zawiodlem bo choc kawalki takie jak Hey Playa, They Appeal, Do U Know czy BlaQKout sa naprawde dobre to jednak spodziewalem sie duuuzo wiecej po tej parze..

Gdyby taki album powstal w roku 1995 pewnie urwaloby nam wszystkim leb z wrazenia a tak jest tylko 6,5/10 jak dla mnie..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
dzisiaj udało mi się zassać płytkę i przesłuchać od deski do deski i powiem, że nie przypadła mi zbytnio do gustu ; P
Kilka tracków na przyzwoitym poziomie, a poza tym nic specjalnego.
They Appeal, Hey Playa..
Bity.. cóż po Quik'u spodziewałam się dużo lepszych produkcji, Quik powinien dać sobie spokój.. przynajmniej na jakiś czas. Płytka nie jest najgorsza, ale do najlepszych również nie należy.
Odpowiedz
koleżanka ładnie to ujeła
jako lubiacy dpg,quik zawiedziony jestem tym wydawnictwem
Odpowiedz
Pisząc recenzję tego albumu spojrzałem na to jak na eksperyment Quika i Kurupta. Jeżeli oceniamy ten album porównując go do poprzednich produkcji Quika to jest totalną klapą, jeżeli ocenimy go jako eksperyment z g-funkiem i nowymi brzmieniami to nie jest tak źle.
Odpowiedz
BlaQKout na pierwszy rzut oka nie poraża, trzeba słuchać tego krążka wiedząc o tym iż jest to eksperyment. Wg mnie na płycie jest kilka całkiem mocnych tracków takich jak: Cream N Ya Panties (z Dub C), Fuck Y'all, BlaQKout, Hey Playa.
Pierwsze dwa kawałki są naprawdę świetne.
Odpowiedz
Quik przed wydaniem plyty juz mowil ze jest to eksperyment z nowymi brzmieniami !!! wiec nie wiem czemu ktos chcial bitow takich jakie robil wczesniej, plytka nie powala moze na kolana ale jest tam kilka solidnych kawalkow
Odpowiedz
Wg mnie obaj artyści zdecydowanie bardziej nadają się do albumów solowych. Poza rzecz jasna kilkoma wyżej już wymienionymi kawałkami. Niektóre z nich są naprawdę wspaniałe na chillout. No i oczywiście i tak fajnie usłyszeć tych dwóch bardzo cenionych by me artystów razem!
[Obrazek: 0196ebf7cd8d.gif]

[Obrazek: cali_iz_active.jpg]

Odpowiedz
Ja jakoś nigdy nie przekonałem się do Quika... Jego g-funk zdecydowanie nie jest w moim guście.
[Obrazek: tcat_bg.png]
Odpowiedz