Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Quik
Że nie ma tematu jeszcze o nim Huh .

http://www.g-funk.eu/dj-quik/

Dla mnie raperem jest wyśmienitym , min. podziwiam go za to , że sam pisze teksty , tworzy podkłady na swoje płyty i tworzy produkcje dla innych , nikogo do stworzenia albumu praktycznie nie potrzebuje . A bity robi nie byle jakie , bo dla mnie bity na "Quik Is The Name" wymiatają .Ogólnie bardzo go lubię , w mojej Topce spokojnie się znajdzie .A Wy co sądzicie o tym raperze/producencie ??? Pozdrawiam
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to średnio go lubie.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
cenie quika za producje i za teksty; za najlepsze plyty uwazam rhytmalism i safe&sound
Beatin up on your ear drums with some of that G Funk
Some of that gangsta funk
Some of that ghetto funk
Call it what you want, just don't forget the G
Odpowiedz
Track Quika i Kurupta z ich nadchodzącego wspólnego albumu "Blaqkout". Podobno album ma już wyjść w tym miesiącu.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=XdGv_VkAF6w&feature=related[/my-youtube]

Kawałek to diss na Hi-C, AMG i 2nd II None. Podobno to odpowiedź Quika, a beef zaczął się od nich.
Odpowiedz
no pisałem o tym w komencie do tego newsa
Odpowiedz
Wiem, dlatego napisałem jeszcze tutaj.
Odpowiedz
wiadomo dlaczego beef rozgorzal? Przeciez to Kłik wylasowal wszystkich zainteresowanych. gdyby nie jego pomoc w postaci kozackich podkladow i goscinnych zwrotek to byliby nikim i powinni mu lizac jaja w zamian do konca zycia a nie go teraz dissuja. a propos to wyszly jeszcze dwa nowe single z 'Blaqkout' Kurupta i Quika- Hey Playa i Wutcha Gonna Do- oba bardzo dobre choc z g-funkiem maja niewiele wspolnego.
Odpowiedz
Może co do AMG i Hi-C masz rację, ale 2nd II None też pomogło trochę Quikowi się wybić, nagrali z nim w całości nielegal "The Red Tape" i pomagali na początku kariery.
Odpowiedz
(19-03-2009, 20:17:21)Siccmade napisał(a):  Dla mnie raperem jest wyśmienitym
dla mnie nie bardzo. za to producentem jest dobrym, choc jego nowsze bity nie podchodza mi wcale
Odpowiedz
Ja właśnie bardziej wolę to nowsze gówno, tzn. nie chodzi mi o Trauma tylko o Under Tha Influence (mój ulubiony album Quik'a) i Balance & Options.
Odpowiedz