Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Pooh
Mega producent i tez godzę się z Dziurą, że to jego podkłady były najlepsze na Dogg Foodzie.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Pooh dojebał ostro z produkcjami New York, New York & Smooth śa jego vintage twórczości ale przy tym zo zrobił na tym albumie Dat Nigga Daz nie ma podjazdu nawet
Odpowiedz
Kwestia gustu Wink Ja tam nie rozumiem jak taki gość jak Pooh mógł zrobić tak słabe podkłady na Doggfathera.

Odpowiedz
(09-01-2015, 18:31:39)adi760 napisał(a):  Kwestia gustu Wink Ja tam nie rozumiem jak taki gość jak Pooh mógł zrobić tak słabe podkłady na Doggfathera.

Doggfather nie ma słabych podkładów a już szczególnie Pooh'a który wysmażył zajebiste bangiery do klubu na tą płytę - do tego albumu trzeba po prostu dorosnąć i dojrzeć bo ludzie niepotrzebnie patrzą na niego przez pryzmat "Doggystyle" - na początku też mi nie wjeżdżał ale z czasem się do niego zajebiście przekonałem, Pooh ma inny styl produkcji niż Dre i klepie równie zajebiste bity, tyle że są one inne.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Nawet Vapors ci się podoba?

Odpowiedz
(10-01-2015, 16:42:42)adi760 napisał(a):  Nawet Vapors ci się podoba?

Dla mnie najsłabszą jego produkcją na albumie jest "Doggyland" - a w "Vapors" na pierwszy plan i tak wybija się flow Snoopa i fajny storytelling w zwrotkach, produkcja gra tu drugorzędną rolę.

"Snoop's Upside Ya Head", "Up Jump Tha Boogie", "Snoop Bounce" są za to mega kozakami jeśli chodzi o muzykę i bujają zajebiście - tak samo jak "2001", który jest jednym z moich ulubionych kawałków na tej płycie.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Pooh udziela się na nowych projektach od sir jinxa
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości