Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy zmienić wygląd strony?
Dodałem na stronie ankietę z pytaniem czy zmienić wygląd strony: http://www.g-funk.eu/. Znajduje się po prawej stronie.

Zastanawiam się nad tym, bo obecnie na stronie ciężko śledzić newsy (wyświetla się tylko jeden, reszty trzeba szukać pod "newsami") i jest trochę chaos z artykułami.

Co o tym myślicie? Czy należałoby zmienić wygląd na prostszy i bardziej przejrzysty? Może bardziej w formie bloga informacyjnego (tak jak Dubcnn)? Wszelkie opinie mile widziane.
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem, należy zmienić wygląd strony chociaż ten mi się bardzo podoba. Trzeba dobrać bardziej gfunkowe kolorki, układ newsów mi się bardzo podoba, ale faktycznie trochę chaosu jest. Dodać kilka zdjęć do tych na górze i to by było na tyle Wink
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Jeżeli miałbym zmieniać to raczej kompletnie, bo nie znam się na tym na tyle, żeby poważnie przerabiać jedną skórkę. Łatwiej wybrać inną i ją lekko dostosować niż przerabiać poważniej inną.
Odpowiedz
(02-02-2010, 20:05:41)Tobi napisał(a):  Trzeba dobrać bardziej gfunkowe kolorki
I pierdolnac rozowy szlaczek!.
Odpowiedz
Cytat:I pierdolnac rozowy szlaczek!.

No niewiem dank. Wedle gustu Wink
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
No jakies inne kolory,takie żywsze. I Zamiast tego czegoś czarno szarego na tle to też ciemne ale jakies motywy związane z Gfunkiem albo Grapem ; d
1,2,3,4,5,6,7,8,9.. Is the 10 Crack Commandments.!
Odpowiedz
Czyli generalnie proponujecie jaśniejsze kolory?
Odpowiedz
No ja tak uważam.
1,2,3,4,5,6,7,8,9.. Is the 10 Crack Commandments.!
Odpowiedz
Ja wolę ciemniejsze kolory, ale to już Marcin zdecyduje. A jeżeli ma się poprawić funkcjonalność strony, to ja jestem jak najbardziej za zmianą, bo teraz nie jest zbyt wygodnie.
Odpowiedz
Komandos co do tych kolorów to jest taka kwestia techniczna zwana czytaniem w kontrze. Jak czytasz biały tekst na ciemnym tle to czytasz wolniej i bardziej się męczysz, a na stronie jest trochę długich tekstów. Dlatego lepiej byłoby zastosować jaśniejsze tło, żeby czcionka mogła być ciemniejsza.
Odpowiedz