Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ankieta: Czy ubierasz się na hip-hopowo?
tak
nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ubierasz się na hip-hopowo?
Labirynt Shop - ktoś z Was sprawdzał? Ciuchy powiązane z Trzecim Wymiarem, więc gratka raczej dla fanów. Niedawno odebrałem świeżutkie krótkie baggy i koszulke. No wyczesane na maksa, najchętniej w ogóle bym nie ściągał. Big Grin Mam zamiar dokupic Air Force 1 no i to byłaby magia, ale póki co ledwo starcza na butelki więc to tylko fantazja.

http://www.labiryntshop.pl/
Odpowiedz
W większości przypadków noszę się hip-hopowo, baggy + bluza/koszulka/polówka + air force'y, w fullcapach nie śmigam Tongue
Odpowiedz
[Obrazek: jfb095.jpg]
pare moich outfit'ow.
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
O lata świetlne lepiej niż fity 90 % hip-hop'owców Big Grin
Odpowiedz
Noszę baggy, w ciasnych spodniach nie czuję się dobrze, t shirty raczej duże, 4XL flanela, czapę mam fullcapa czarną LA'kę i zimową LA Kings.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Mam pytanie. Robił ktoś kiedyś taki eksperyment, że kupił np snapa bez żadnego nadruku na froncie, następnie udał się do punktu zajmującego się tworzeniem nadruków i stworzył sobie coś swojego? Mam właśnie tak pomysł i nawet jestem zdecydowany spróbowac. Ino fajnie jak ktoś podzieliłby się opinią. Big Grin
Odpowiedz
Lepiej zrobić haft niż nadruk, lepiej będzie to wyglądać.
Odpowiedz
(14-06-2014, 19:41:19)Dah-Ridah napisał(a):  O lata świetlne lepiej niż fity 90 % hip-hop'owców Big Grin

He He coś w tym jest Smile
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Mi najbliżej do outfitu ala basketball . Trochę dłuższa koszulką plus buty za kostkę, czasami baggy. Bezrękawniki, chustka to raczej bardzo okazyjnie. A Snapback to raczej podstawa u mnie. Coraz mnie przypominał typowego hip-hipowca ale jednak udzieliłem odpowiedzi na tak Big Grin
[Obrazek: lowrider%2Bcar%2Bpics-2.jpg]
Odpowiedz
Ja się bujam w ogromnych koszulkach Stoprocent, Jigga Wear bądź coś w tym guście. Opuszczone Baggy, czarna albo czerwona bandana, to zależy od reszty ubrań. Smile Butki za kostkę i bluza koniecznie 2XL oraz SnapBack, to u mnie codzienność.. Mam 185cm wzrostu i strasznie lubię czuć ten ogarniający luz. Niestety moje miasto jest szybko starzejącym się i w oczach większości mieszkańców nie jestem Hip-Hop'owcem lecz zwykłym bandytom. Czasami na prawdę nie mieści się w głowie co słyszę na ulicy ale w ubraniach staram się nie przesadzać.
-No Matter What They Say...
-Be Gangsta!
-And this is how we play...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości