Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ankieta: Czy ubierasz się na hip-hopowo?
tak
nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ubierasz się na hip-hopowo?
(19-02-2014, 17:49:07)StayTrue napisał(a):  Budry hipster, tak mówią na mieście Tongue

Nigdy nie nosiłem rondli, koszulek do kolan i spodni z krokiem do kostek co można zauważyć obecnie na ulicach. Tym gardzę, białe murzyny jeden z najgorszych elementów. Już wolałbym latać w szelestach.

ja chodzę w Fleku jak stary Skinhead albo pilot F16 (nigdy się z nim nie rozstaję), spodnie zazwyczaj szersze ale nie do przesady przeważnie wojskowe (moro,flecktarn) czasem dresowe , bluzy i koszulki XXL, buty albo białe wysokie adidasy albo wojskowe Panama Jungle Boots. Nakrycia głowy to zimą tzw. Jeep Cap, a latem chusty niebieskie albo czarne. fryzura krótko do 5mm max !!!
Mój styl to połączenie bandyty, żołnierza i żebraka Big Grin
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Wiadomo u mnie snapbacki to od zawsze nierozlaczny element mojego ubioru i do tego jakies buty typu jordan, converse. a tak to reszta normalnie dopasowanie nie za duze nie za male/ciasne. Najczesciej caly na czarno jestem ubrany, moze czasami bardziej kolorowo sie odwale Big Grin
[Obrazek: 19.jpg]

Chillout That's It! Cool

fo' shizzle my nizzle i want to sizzle sum wizzle
Odpowiedz
Spodnie to nie ubieram jakiś super luźnych po prostu normalnie wiadomo lekki luz może być, jakieś fajne t-shirty i koszulki. Buty najczęściej Nike, nie noszę żadnych fullcapów itp. i to tyle.
[Obrazek: tumblr_nclqh3ObAk1t8o96vo1_500.gif]
Odpowiedz
(19-02-2014, 19:29:03)The King napisał(a):  Buty najczęściej Nike, nie noszę żądnych fullcapów itp. i to tyle.

patrzcie na bogacza w Nike się buja na mieście... Oddawaj buty to jest napad Big Grin
a jeśli chodzi o fullcapy to nie mogę ze śmiechu z ludzi którzy mają na nich naklejki bo myślą że są wtdedy fajni bo to oryginał Big GrinBig GrinBig Grin ja mam tylko Full Cap'a New York czarnego ale zgiąłem daszek specjalnie aby nie wyglądać jak 98% społeczeństwa Hip Hop'owego Wink
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Można powiedzieć, że ubieram się na "hip-hopowo" aczkolwiek nie do końca bo nie noszę baggy, dresów w 128 kolorach z napisem na całą klatę i full capa z prostym daszkiem ujebanego naklejkami.

Preferuję luźną odzież ale raczej kupuję modele basic, czyli czyste T-Shirty lub takie które są u nas niszowe (We Da West, IMGMI, TDE, itp.), spodnie dźinsowe niefirmowe za to pozbawione tych wszystkich udziwnień, wolę klasyczny stuff Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
hmmm...jak w sumie różnie...wolę luźne rzeczy...spodnie przeważnie dickies, bluzy, koszulka jakaś...ostatnio nabyłem snapbacka LA....nigdy nie lubiłem obcisłych ubrań, cóż na co dzień przez jakieś 10 godz. musze pomykać w garniaku z racji mojej pracy...heh, ale tak po za tym to raczej luz i generalnie można powiedzieć hip-hopowo (chociaż widząc ile gwiazdy hip-hopu na świecie zarabiają na tej muzyce to garniak też może być hip-hopowy strój hahahaha)
Odpowiedz
Ja nie tak dawno lubiałem chodzić na sportowo w dresie adasia(ortalion, nie jakieś bawełniaki) na przemian z jeansami. Teraz w tym dresie głównie po domu śmigam lub na weekendy ubieram, w tygodniu tylko jeansy. Bluzy, koszulki zwykłe bez szału, a ostatnio zaczeły mi się podobać czarne wojskowe kurtki.
Odpowiedz
^
Myślę, że wygrałeś w tym temacie Smile
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Gdybym miał się ubierać tak, jak dziś hip-hopowa moda "nakazuje" szczególnie w Polsce to chodziłbym ubrany jak jakiś klaun w kolorowych bluzkach z jakimiś gównianymi tekstami, frajerskim dresie z nadrukiem na całą nogawkę i czapce, która podwaja wysokość mojej głowy. Chodzę w ogarniętych, luźnych rzeczach bez żadnych napisów lub w markach, które mają jakąś większą renomę i nie są kojarzone z gimbusami ;d
Odpowiedz
(03-06-2014, 20:52:22)Mofo napisał(a):  frajerskim dresie z nadrukiem na całą nogawkę

i dres wpuszczony w skarpety ?? Big GrinBig GrinBig Grin widziałem takich typów już WIOSKOWI GANGSTA dres wpuszczony w skarpety i bez zęba jedynki na przedzie z gównianym polskim rapem na telefonie jakiś frajerów po kroju kaena Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości