Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ankieta: Czy ubierasz się na hip-hopowo?
tak
nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ubierasz się na hip-hopowo?
Najczestszy hip-hopowy element mojego ubioru to spodnie, Metody najbardziej mi pasują bo mają klasyczny krój bez udziwnionych haftów, wzorów itd ale nie są to baggy, luźny krój L, max XL. Koszulki tez luźne ale nie pamiętam, kiedy kupiłem cos z hip-hopowej firmy, chyba te gfunkowe koszulki z Urban będą pierwsze, tak najczesciej kupuję Nike i Adidasa. A bluzy lubie luźne i mozna powiedzieć, ze sa hip-hopowe. Gdybym był chudzielcem to pewnie ubierałbym się w węższe ciuchy ale nie lubię wyglądać ani zbyt wąsko, ani jak choinka.
Jeszcze lubię snapbacki, mitchell & ness np. Swego czasu kupiłem 6 i kurier zgubił mi paczkę i nie mam żadnej w rezultacie.
Np pomysł na gfunkowy snapback podobałby mi się.
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Oczywiście że nie ? dlaczego mam się zachowywać jak czarny ? chodzić w szerokich spodniach,bluzach czy nosić ten śmieszny garnek na głowie ? prawdziwy samiec chodzi elegancko ubrany w koszulach itp. choć każdy ma swój gust,dobrze że wyrosłem już z takich niedojrzałych rzeczy dawno Smile
Odpowiedz
Budry i jego koszule Big Grin

[Obrazek: 52405_KOSZULA_HAWAJSKA_RozOWA-800x600.jpg]
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Przecież i tak ten koleś wygląda lepiej od tych orangutanów w tych strojach.
Odpowiedz
(18-02-2014, 21:41:41)Budryczek napisał(a):  Oczywiście że nie ? dlaczego mam się zachowywać jak czarny ? chodzić w szerokich spodniach,bluzach czy nosić ten śmieszny garnek na głowie ? prawdziwy samiec chodzi elegancko ubrany w koszulach itp. choć każdy ma swój gust,dobrze że wyrosłem już z takich niedojrzałych rzeczy dawno Smile

Nie wiem ile masz lat Budry ale opis tego stroju, koszuli itp to w Polsce kojarzy mi się ze studentem w przedziale wieku 20-26 co przedwcześnie dorósł Smile
Nikt nie poruszył kwestii behawioralnej i naśladowania Czarnych, a po prostu ciuchów;p
"koolg robi to old schoolowe gówno najlepiej jakby brzmiało jak z lat 80" - HAter From SD
"kool tylko po to wyjechał na wyspy by sobie popijać" - Budryczek
Odpowiedz
Budry to dresowy styl, nie kłam nikogo tu Big Grin
Odpowiedz
ja nosze luzne rzeczy wlacznie z full cap'ami
Odpowiedz
(19-02-2014, 01:31:58)Najsu napisał(a):  Budry to dresowy styl, nie kłam nikogo tu Big Grin

Wyrosłem z tego 4 lata temu kolego najdroższy,kool nie chodzi mi o koszule w kratę Big Grin normalny elegancki styl,dziewczyny na to lecą.
Odpowiedz
(19-02-2014, 17:38:07)Budryczek napisał(a):  
(19-02-2014, 01:31:58)Najsu napisał(a):  Budry to dresowy styl, nie kłam nikogo tu Big Grin

Wyrosłem z tego 4 lata temu kolego najdroższy,kool nie chodzi mi o koszule w kratę Big Grin normalny elegancki styl,dziewczyny na to lecą.

Możesz nawet wyglądać jak kloszard byle mieć pieniądze, na to lecą Big Grin
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Budry hipster, tak mówią na mieście Tongue

Nigdy nie nosiłem rondli, koszulek do kolan i spodni z krokiem do kostek co można zauważyć obecnie na ulicach. Tym gardzę, białe murzyny jeden z najgorszych elementów. Już wolałbym latać w szelestach.
Mozna się luźniej ubrać, ale bez przesady.
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości