Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ankieta: Czy ubierasz się na hip-hopowo?
tak
nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ubierasz się na hip-hopowo?
Czysta ciekawość. Ilu z Was ubiera się typowo na hip-hopowo, a ilu z Was pomimo olbrzymiej zajawki muzycznej nie dałoby się rozpoznać po ubiorze jako fani rapu?
Odpowiedz
Luźne ciuchy ale bez przesady (typu krok w kostkach). Z firm które produkują iście hip-hopowe rzeczy kupuje głównie spodnie i rzadziej inne rzeczy typu czapki zimowe bo w Full Cap'ach jakoś nie chodze.
Odpowiedz
W pewnym stopniu tak, ale raczej nie na tyle aby być rozpoznawalnym, kupuje t-shirty lub bluzy hip-hopowe i tyle, nie nosze baggy czy tym bardziej full cap'ów.
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Sądzę, że to indywidualna sprawa każdego z nas jak się ubiera, znam kobiety, które mają przeszło 25 na karku, słuchają różnych gatunków, r&b, soul, a włożą na siebie khaki, chuste na głowę i w miasto, osobiście im człowiek starszy, tym przemawia mu do rozsądku, że jednak te szczeniackie lata ma za sobą, Liroya przesłuchał, na gumolicie tańczył w 90's i nie musi obnosić się tak bardzo oldschoolowo, aczkolwiek złote lata, sentyment, bo taki klimat już nie wróci.
Odpowiedz
Robisz wywiad środowiskowy, dla przyszłej firmy odzieżowej ?
Odpowiedz
No już pierwszą kolekcje wypuścił przecież, teraz chce podbić rynek Smile
Odpowiedz
Baggy, bluzy, luźne t-shirty. Nie lubię jedynie tych czapeczek - teraz każdy, największy gimbus w tym chodzi. Jak widzę kogoś w tym berecie, to nóż mi się w kieszenie otwiera - tak samo jak hipsterskie okulary Smile
Natomiast z szerokością nie przesadzam - chodzę jak Spice, czy Mietek. Spodnie od firmy AMG (bardzo spoko), a poza tym to w nic markowego raczej nie celuję. Mam jedynie jedną koszulkę Makaveliego.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
Jak byłem młody, czyli w 39' Big Grin to nosiłem koszule zapinane na pierwszy guzik a dalej rozpięte, no i do tego lenary Big Grin.
Teraz tylko koszulki i bluzy kupuje w stylu hiphopowym,reszta ciuchów to są normalne ubrania.
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Ja tak samo jak bronx88 Smile
Odpowiedz
(18-02-2014, 18:45:46)Najsu napisał(a):  Robisz wywiad środowiskowy, dla przyszłej firmy odzieżowej ?

Myślę czy nie puścić lepszej serii szytej na własnych koszulkach i ewentualnie zrobić czyste gładkie koszulki, ale nie mam w planach całej firmy odzieżowej, bo od dawna nie mam nic wspólnego z odzieżą hip-hopową. Prędzej mały biznesik + ciekawość jakie są trendy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości