Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tolerujecie nagrywanie do czyichś bitów?
W sensie jak np.HG wzięli sobie bit do tracku jestem jak ciński znak równowagi z shook ones Moob Deep'a
#UncleWhiteNigga..
#Original Gangster..
#West Coast..
#Ice Cube King..
Odpowiedz
Dojebałeś rozkminą Big Grin.

Jak zrobią to dobrze to czemu nie ?
Odpowiedz
pożyczyć beat to jeszcze nie grzech... ale lepiej jak takie coś wychodzi na Mixtape, to wtedy jest wporzo... gorzej jak ktoś pożyczane bity umieszcza na płytach, wtedy może być spięcie Wink jeszcze jest sprawa tego zależy w jakim celu się go pożycza... do disowania, z szacunku czy ze złodziejstwa we krwi Big Grin Pozdro
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
A właśnie Peja jakoś beknął za "DTKJ" ?
Odpowiedz
nie wiem czy beknął za to... i czy beknął za "Kontrargumenty"... szanowałem jego dawną twórczość do "Najlepszą Obroną Jest Atak" jak na moje później się wypalił i z chłopaka z Jeżyc pieniążki zrobiły z niego SLUMILIONERA czy tam SLUMILIARDERA Big Grin co nie znaczy że jest złym raperem Big Grin bo jeżeli chodzi o jego osobowość, jest jaki jest i to jego sprawa...
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Jeśli chodzi o bity, to spoko, czemu nie?
Natomiast Peja w porządku wydał teraz płytę, leży u mnie na półce, byłem nawet na podpisach Big Grin
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
(08-01-2015, 14:43:57)Emkej napisał(a):  Jeśli chodzi o bity, to spoko, czemu nie?
Natomiast Peja w porządku wydał teraz płytę, leży u mnie na półce, byłem nawet na podpisach Big Grin

zawsze robił płyty wporzo... ale... ale... ale to nie to samo co kiedyś Big Grin ma umiejętności "swoje"... ale wolałem to co kiedyś reprezentował... człowiek nie krowa zmienia poglądy... po prostu jestem zapatrzony w przeszłość... i przeszłość to moja teraźniejszość i przeszłość to przyszłość Big Grin

P.S. stare patenty najlepsze Big Grin
Odpowiedz
to jest właśnie prawda teraźniejszy rap jest z dupy i dlatego nim gardze sorry jak coś za ztwierdzenie jak coś, ale popatrzcie na teraźniejszy rap (w szczególności polski)chłopaki już nie mają o czym nawijac dobry był stary kaliber,pfk,hg.a teraz jakieś kurwa sitki w rurkach

to
jest właśnie prawda teraźniejszy rap jest z dupy i dlatego nim gardze
sorry jak coś za ztwierdzenie jak coś, ale popatrzcie na teraźniejszy
rap (w szczególności polski)chłopaki już nie mają o czym nawijac dobry
był stary kaliber,pfk,hg.a teraz jakieś kurwa sitki w rurkach
#UncleWhiteNigga..
#Original Gangster..
#West Coast..
#Ice Cube King..
Odpowiedz
Te patenty to pewnie Anty-Liroy ? Big Grin
Odpowiedz
(08-01-2015, 15:27:53)Dah-Ridah napisał(a):  Te patenty to pewnie Anty-Liroy ? Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grin hahaha... wszystko wszystkim ale zazdrość zrobiła ze Spawaczy i z Rysia hipokrytów... od 95 mineło trochę czasu... a Liroy dalej żyje i ma się dobrze Wink
Odpowiedz