Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cypress hill
Zajebista grupa w skałd wchodza b-real sen dog dj muggs
niechce mi sie pisac ich biografi kto nie zna warto sie zapoznac
cypress hill
Cypress Hill (1991)
Black Sunday (1993)
Temples of Boom (1995)
Unreleased & Revamped (EP, 1996)
IV (1998)
Los Grandes Éxitos En Español (1999)
Skull & Bones (2000)
Live at the Fillmore (2000)
Stoned Raiders (2001)
The Instrumental Album (2001)
Stash (2002)
Till Death Do Us Part (2004)
Greatest Hits From the Bong (2005)
B-Real
The Gunslinger
Gunslinger Pt 2: Fist Full of Dollars
The Gunslinger, Pt. 3: For a Few Dollars More
Smoke N Mirrors
Sen Dog
Collabo Klla
Sen Dog Presents Fat Joints, Vol. 1
Diary of a Mad Dog
Dj Muggs
Soul Assassins 1&2 i siakies tam jeszcze mixy
Psycho Realm & B-Real
co o nich sadzicie dla mnie mega ekipa wiecznie zywe tracki mieli duzy wkład w rap grze
Odpowiedz
Nie znoszę ich, nie podoba mi się głos B-Reala, Sen Dog cienki raper ogólnie jedna z gorszych grup z West Coast
Odpowiedz
Ja tam ich lubie, głos B-Reala charakterystyczny, ale mi nawet podchodzi.
Odpowiedz
Moja ulubiona grupa , album Black Sunday rządzi .
http://www.youtube.com/user/blackpattv - zapraszam na mój kanał
Zapraszam na mój blog o koszykówce , codziennie świeże newsy! zatrzy.bloog.pl
"Nieważne czy jesteś biały czy czarny , bo jesteśmy ludźmi"
Odpowiedz
(01-07-2009, 10:05:43)Patrykk napisał(a):  Moja ulubiona grupa , album Black Sunday rządzi .

Podbijam - bardzo dobra pozycja, chyba najlepsza w calej ich dyskografii..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
tez ich lubie ale oni chyba z g-funkiem maja nie wiele wspolnego. tyle tylko ze sa z LA. co do glosu B-Reala to mi sie podoba, jest bardzo oryginalny, swoja droga swietnie sparodiowal go Pores z 3W nie wiem czy to slyszeliscie
Odpowiedz
Jedna z moich ulubionych grup Tongue Dla mnie równie dobre co BS, choć w innych klimatach jest Till Death do us part, oraz Temples of Boom.
Odpowiedz
Legendarna grupa. Bardzo ich lubię, na bank są jednymi z lepszych na zachodzie. B-Real jest świetnym raperem, Sen Dog tylko średnim, no a DJ Muggs to wiadomo, absolutna czołówka producentów, nie tylko na zachodzie. Najlepsze płyty? Jak dla mnie są to: "Cypress Hil", "Black Sunday" i "III Temples of Boom", choć każdej ich produkcji lubie posłuchac. B-Real wydał też dosyć niedawno solówkę, w sumie to spodziewałem się po niej troch więcej, parę kawałków jest fajnych, reszta przeciętna niestety.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
No co ty Sen Dog jest zajebisty. Głos bardzo fajny, flow nic do zarzucenia. Nie udziela sie za często, ale dobrze jedzie z reguły.
Odpowiedz
No mnie on nie powala, ale jak kto uważa. Wink Nie podchodzi mi on jakoś, chociaż rzeczywiście w CH czasem walnie jakąś zajebistą zwrote.
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości