Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crooked I
Crooked I - Paradise

Podoba mi się, moim skromnym zdaniem lepsze od ostatnich kawałków z serii "Hip-Hop Weekly Reloaded".
"I got what you want
I got what you need
I got nothing but gangsta funk
and big fat bag of weed"

YouTube Last FM
Odpowiedz
Moim zdaniem Crooked I zrobil blad z ta reaktywacja Hip-Hop Weekly's. 3 lata temu kiedy zaczal ta serie mial niesamowity buzz i to byl dla niego najlepszy okres na wydanie solowego albumu bo caly internet jaral sie tymi fristajlami jak pojebany - dzisiaj ta reaktywacja przechodzi raczej bez echa i nie prowadzi go do nikad..
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz

kawalek z Million Dollar Story
Odpowiedz
Crooked I podał datę premiery swojego pierwszego oficjalnego solowego albumu "Million Dollar Story" - 22 marca 2011.
Album ponoć jest już w fazie końcowej. Głównym producentem albumu ma być Dj Khalil. Swoje produkcje mają dostarczyć również Dj Premier, Quest oraz Alchemist. Co do gości - póki co jeszcze nie wiadomo.
Myślę że premiera zapewne się obsunie, ale i tak jest na co czekać !
[Obrazek: sygna92.jpg]

Odpowiedz
Z gosci napewno pojawi sie Twista. Pisalem jakis czas temu na Popkillerze na temat 'Million Dollar Story':

http://www.popkiller.pl/2011-01-02,crooked_i_pierwszy_singiel_z_million_dollar_story
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
I zamiast płyty długogrającej mamy EPkę Dodgy od Crooked I,a może to poprostu zapowiedz albumuBig Grin,
odczucia mieszane,na EPce mamy 4 tracki,w tym 2 są naprawdę świetne(Everyday,G's Stay Low) i 1 średniak (OkBye) i jak dla mnie 1 nie porozumienie Confused (Villain (feat. Sally Anthony))
trudno oceniac płytke po 4 trackach,ale ogólnie bez rewelacjiUndecided
najlepszy jak dla mnie kawałek to - Everyday,w ktorym Crooked vocalem przypomina mi troche Bushwick Bill z Geto BoysBig Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Zajebisty Remix z Udziałem Crooked I
http://hulkshare.com/v2gmu2bmpfrm
tu Video do oficjalnego kawałka
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
REGIME-DRAGON GANG!
[Obrazek: 2n8bfo7.jpg]
Odpowiedz
Ta gadka tego reportera wykorzystana była w kawałku Daz - Gott Damn!!!? Dobrze mi się wydaje?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem czy to akurat ta sama gadka ale to na pewno jest ten reporter.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości