Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crooked I
Niezbyt podnieca mnie przesłuchiwanie mixtape'ów, wyrobie sobie o nim zdanie dopiero po pierwszym albumie.
Odpowiedz
Crooked I jest obecnie najlepszym pod wzgledem technicznym raperem nie tylko na zachodzie ale w calym hip-hopie! Gosc rozpierdala panczami i robi miazge prawie z kazdego utworu choc co do flow to bardziej podobalo mi sie te, ktore mial za czasow Death Row kiedy potrafil pojechac naprawde szybko..

Jak wszyscy bardzo zaluje ze taki talent marnuje sie wypuszczajac jedynie mixtejpy podczas kiedy ludzie ktorzy nie maja nawet 1/100 jego umiejetnosci puszczaja legala za legalem ale taki wlasnie jest dzisiejszy przemysl muzyczny - skurwialy do granic mozliwosci!

Co do projektow Crooked I'a to zadne z nich nie jest "oficjalnym" wydawnictwem - Block Obama I i II sa dostepnie przez iTunes zas Young Boss Vol. 2 moza nabyc jako fizyczny produkt jedynie na terenie Californi.. Ze wszystkich jego mixtejpow polecam wlasnie YB Vol. 2, ktory mozna w sumie traktowac jako "street album". Masa naprawde kozackich numerow na bitach Storcha i Jim Gittuma..

Co do plyty B.O.S.S. to niestety nie wyjdzie ona legalnie - Crooked zdecydowal sie wypuscic ja w tym roku za Free. Material jest zbyt przedawniony mimo ze tytul plyty i kawalki zmienialy sie wielokrotnie to Crook pracuje juz nad nowym albumem. Kawalek po kawalku z BOSS'a ma byc zamieszczany na DubCnn, choc jak razie dostepny jest jedynie "I'm Still A MC" na bicie Komplexa..

Obecnie Crook skupia sie na albumie Slaughterhouse ktory ma sie ukazac w Lipcu w E1 [dawny Koch] - potem kazdy czlonek grupy ma wydac solowy album.

Zas co do materialu Crooka z Death Row to nagral w sumie 4 albumy:

- Untouchable [Dogg Pound Version] [1999]
- Untouchable [Death Row Version] [2001]

- Say Hi To The Bad Guy [Version 1] [2002]
- Say Hi To The Bad Guy [Version 2] [2003]
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Stestowałem "Block Obama I" .. naprawde dobre... czasami troche przymula ale jest spoko
cheers to the underground
Odpowiedz
[Obrazek: 28vpzqp.jpg]

01 Intro (prod. Cosmos)
02 Mr. Pigface (prod. 21)
03 Shoulda Made a Phone Call f. K-Young (prod. Frequecy)
04 One More Time (prod. P.Silva)
05 Guess Who’s Back f. Snoop Dogg (prod. Scram Jones)
06 Cypher f. Horse Shoe G.A.N.G & Royce Da 5′9″ (prod. Komplex)
07 Woodstock f. Slaughterhouse & M.O.P (prod. Nottz)

Guess Who's Back feat. Snoop Dogg

niedlugo........................Tongue cholera jasna sie pytam sie kurwa pytam gdzie kawalek z Reakwon'em AngryAngryAngry
Odpowiedz
^^^Snippety:

http://www.amazon.com/Mr-Pigface-Weapon-Waist-Explicit/dp/B002TJSIN6/ref=sr_1_6?ie=UTF8&s=dmusic&qid=1256095639&sr=1-6
Odpowiedz
kurwa jego mac zajebista EPka i jak ktos powie ze cienka to kij mu w oka Tongue - za sam tekst z Shoulda Made a Phone Call f. K-Young o polskim rezyserze bede jej sluchal ahhahahahhaha - jedyny minus to ten kawalek z Horse Shoe G.A.N.G Undecided ale co tam Crooked I zawsze na plus
Odpowiedz
Niby przedstawiciel nowego West, a stary jak ja pierdole, Young Boss vol 2 jest swietnym mikstejpem, w Blockach Obama bity sa za bardzo dicopolowe, ogolnie Crooked jest dobrym raperem z orginalnym flow i swietnymi tekstami, ze Slaughterhausem tez ladnie pojechal na nowej plycie, czekam na oficjalna plytke soloWink
AngelAngelAngelAngel
Odpowiedz
Crooked I feat Daz, Kam, L.V. - Throw Ya Handz Up
http://www.youtube.com/watch?v=3u7UC4O-XQQ

Crooked I - Gangstaology (unreleased)
http://www.youtube.com/watch?v=K-deqgKJAq4

Crooked ft Snoop Doggy Dogg Crooked I Crookz N Doggz
http://www.youtube.com/watch?v=sVBJknWPvuI
Odpowiedz
Odpowiedz
Crooked I z poczatku mi nie podchodziły jego rapsy