Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crooked I
[Obrazek: CROOKEDIPIC1.jpg]
Crooked I (Dominick Wickliffe, ur. w Long Beach). Amerykański rapper
Biografia

Pierwszą wytwórnią w której pracował było Virgin Records, następnie pracował w Death Row Records gdzie spędził cztery lata. Crooked zaczynał karierę występami na kompilacjach wytwórni 19th Street Records. Pracował również nad ścieżką dźwiękowął do filmów takich jak "Caught Up" i "Ride". Do wytwórni Death Row wstąpił w 2000 roku. Crooked I nagrał 2 albumy "Untouchable" i "Say Hi To The Bad Guy", jednak nigdy nie ujrzały one światła dziennego z powodu kłopotów wytwórni Death Row. W 2003 roku udało mu się wydać mixtape "Westcoastanostra Vol.1". Kiedy w 2004 roku albumy Crooked'a nie zostały wydane opuścił on Death Row ponieważ wygasł mu kontrakt i założył własną wytwórnie Dynasty Entertainment. W czasie nagrywania albumu "Mama's Boy" pojawiły się kłopoty związane z Death Row i musiał zatrzymać nagrywanie albumu. Później zmienił jego nazwe na "Mama's Boy Got a Loaded Gun".Wydał on wtedy mixtape "Young Boss Vol. 1". W 2005 roku znów zmienił nazwe swojego debiutanckiego albumu, tym razem na Boss Music. W 2006 r. Crooked I wydał swój dokument "Life Afer Death Row" i mixtape "Young Boss Vol. 2" Crooked I ponownie zmienił nazwę swojego albumu, który ma ukazać się pod koniec 2007 roku, ma on nazywać się "B.O.S.S. (Beginning Of Something Serious)
Co sądzicie o tym raperze? Dla mnie bardzo dobry fajny głos i styl.
Odpowiedz
Bardzo dobry raper, świetne flow moim zdaniem. Czekam na jego nową płytę. To jest jeden z lepszych graczy West Coast'u.
Odpowiedz
Block Obama I i II zajebiste, kawałek z B.O.S.S. też dosyć dosyć tylko bit zalatuje Southem.
Odpowiedz
Jeden z najlepszych raperów na Zachodzie, szkoda że ciągle tylko mikstejpy wydaje, ale czekam już z niecierpliwością na album.
[Obrazek: 25342121676169146086.png]
Odpowiedz
A wie ktoś czy The Boss to legal będzie czy nie
Odpowiedz
legal.
Odpowiedz
To dobrze postaram się z kądś kupić
Odpowiedz
Jakoś specjalnie się nim nie interesuję, ale na kawałku Tech N9ne - Sickology 101 naprawdę niezłą zwrotkę nawinął.
Odpowiedz
Dla mnie dobry raper, jednak mocno wkur* mnie to że wdaje tylko mixtejpy, jednak wreszcie wydaje solowy album !!!
Odpowiedz
Wydał juz oficjalne wydawnictwo, Block Obama II. W 2000 i 2002 nagrał dwa albumy w Death Row, ale nie wydane oficjalnie. Ja bardzo lubię Crooked'a, i jestem bardzo ciekawy nie tyle co B.O.S.S., co albumu Slaughterhouse
"Kto się nie wyszalał za młodu, ten na starość będzie skurwysynem"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości