Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cricet
Cricet raper i producent z san diego.ma mase kozackiego shitu i swietnych produkcji,obecnie pracuje nad albumem Sell który ma wyjsc chyba niebawem

You Don't Have A Clue 1999)
Blue Damien: The Pirate Ship ‎ 2003
War Paint ‎ 2004
No Mercy Vol. II ‎ 2009
Mercy ‎ 2010
Rap's Rejects ‎ 2011
Escape From Damien's Hell 2013
Cricet, E-Mortal Gang. - Cricet Presents - E-Mortal Gang Power Must Be Taken ‎ 2013

Mała próbka

Jak hejter bedzie miał humor to pewnie rozwinie temat,ja jestem ciekawy co z nim sie dzialo po singlu flossin do 99 r

VVEST COASTCoolBig Grin
Odpowiedz
wiec tak:

E-Mortal Gang Power Must Be Taken wyszlo w 2003 a nie w 2013
nowy album/mixtape bedzie nazywal sie SELLY - SouthEast Low Life Youngstaz (i po tych dwoch singlach to bedzie mega gnuuj pozycja)
brakuje w dyskografi albumy R&B Sluts.com ktory jest spiewany i plyty Hood Mobb sygnowanej przez Kokane a byl to duet Cricet/Contrband. Obecnie pracuje tez na 2 albumem Hood Mobb
z tego co Cicet pisal to Flossin promowal album ktory mial byc wydany w Death Row kiedy MC Hammer byl vice prezydentem ale sie nigdy nie ukazal. Cricet probuje teraz odzyskac ten material i go wydac.

nalezaly by wspominec o E-Mortal Gang w ktoej skald wchodzilo 4 czlonkow - Cricet, Contraband (4 albumy na koncie), Complex (2 albumy na koncie juz nie rapuje bo z tego co slyszalem wyklada gdzies na Uniwerku czzy cos w tym stylu a jego albumy), Chace Capone (nic nie wydal) wszytkie te albumy to west najwyszysz lotow a Complez nisczy na majku.

jako ze wymieniona dyskografia uwzglednia tylko jego solo albumy (ktore sam zreszta produkuje) trzeba napisac ze ma na sowim koncie albumy ktore wyprodukowal dla innych zazwyczaj z nadwornym masteringowcem z SD Steve Vicious - Black Mikey, C-Bo & KIlla TAy, 2 albumy Complex'a. 1-szy album Contrband'a i ta lista sie ciagnie bo jest naprawde ciezko znalesc album z SD gdzie on sie w jakis sposon nie udziela

a tu mala probka tego co robi VMF aka Steve Vicious Smile

Odpowiedz
Kawałek Flossin' miał się znaleźć na niewydanej kompilacji MC Hammera z 1994/95,znając życie na pewno ma jakieś materiały z tamtego okresu na tą składankę co miała być wydana w RWI Records.
Odpowiedz
niesamowite rzeczy VMF tworzy
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Odpowiedz
VMF nie produkował też albumów Tha Relativez? Coś mi się tak wydaje, że widziałem jego ksywkę na którymś albumie... mam ten album Hammera, gdzie robił bity - produkcje są wyjebane w kosmos!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
^^^^^^^^^^^^^^
tak wyprodukowal 12 z 16 kawalkow na Dirty Money
Odpowiedz
Tak mi się wydawało, że "Throw It Up" to jego robota Smile Bangin' shit!
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
dla fanow VMF aka Steve Vicious Smile wyprodukowal on caly ostani album od Bossolo
Odpowiedz
http://www.datpiff.com/CRICET-Selly-mixtape.594472.html
[Obrazek: Pa6V4Ay.jpg]
[Obrazek: 400px-Falling_01.jpg]
Odpowiedz
przepener mixtape
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości