Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś ode mnie, Plako.
Za niecałe 2 tygodnie premiera albumu!
13 numerów, praktycznie całość w g-funkowym wydaniu. 
Łapcie front! Jeśli ktoś będzie zainteresowany to będzie można nabyć płytkę. 
Będą laidbackowe nawijki, żeński wokal, talkbox, dłuuuuugie & gładkie piszczały, żywe gitary, tłuste bassy i niebanalny styl.  Pozdro Smile    

(jak klikniecie, to się powiększy)
Odpowiedz
Poleciałeś na grubo. Big Grin Bardzo ładna okładka, czekam na info. 5!
Odpowiedz
Jako, że plik jest za duży to nie mogę Wam tu wkleic tylniego covera, dlatego łapcie przez link do fejsa:
https://www.facebook.com/bezschematow/photos/a.908741009183446.1073741833.706850829372466/908741545850059/?type=1&notif_t=like

JUTRO PREMIERA ALBUMU 
YO! Big Grin
Odpowiedz

PREMIERA! Sprawdzajcie co i w jaki sposób ma do powiedzenia pewien małolat z Opolszczyzny.
Polecam odsłuch od deski do deski. Album jest różny, ale jest na nim sporo G-FUNKu. Dajcie znać co myślicie o całokształcie, zbijam wirtualną pionę za każdą opinię, krytykę, komentarze.
No.. miłego słuchania, jak Wam siądzie.. Puśćcie dalej! Big Grin Yooo!
Odpowiedz
10,12,13 najlepsze tracki jak dla mnie
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
dziękówa za opinie, goly!
Odpowiedz
SIEMANO! wakacje spędziłem produktywnie, oto pierwsza z kilku niespodzianek jakie przygotowałem z moim człowiekiem 'klip majstrem' GregorShow!
PROSTO Z CHATY to zajawka mojego zioma.. robi ciuchy, sam ogarnia i w mega rozsądnych cenach oscyluje.
Do tego Ci ziomale to moi serdeczni homies, postanowiłem niespodziewanie taki tribute im sprawdzić i wyszło jeszcze że klip ogarnęliśmy! jest East Coaastowo i po polsku.
Sprawdźcie co jest grane!

na dniach ciąg dalszy niespodzianek!
5!
Odpowiedz
DRUGI KLIP! kompletnie nie G-funk, trochę newschoolu nie zaszkodzi hehe..
5!
Odpowiedz
G-FUNK! tym razem laidbackowy joint na bicie pewnego białego zdolniachy z Californii, Mic Checkmate to w porządku ziomal z ciekawym stylem i świeżym luzem na bitach.
Numer juz jakiś czas wisi na YT, teraz sobie dopiero przypomnialem, ze nie podzielilem sie z nim odpowiednim dla niego miejscu Wink
Na refrenie ze mną moja kumpela!
Odpowiedz
Wczorajsze premiery! Pierwszy numer leniwiec na moim bicie, gdzie na bass zaprosiłem mojego ziomala z już ex składu, a na gramofonach także mój dobry kumpel. Tak nawet West Coast'owo w sumie!

oraz pewien experyment z kwietnia, także mojej produkcji:

Odpowiedz