Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś ode mnie, Plako.
Siemaneczko.
Od dłuższego czasu marzyło mi się robić g-funk.. Ze swoim składem (Bez Schematów) działamy w zupełnie innym brzmieniu, więc w kategorii West Coast planuję spełniać się głównie solowo. Aktualnie zaczynam nagrywać swój solowy album w 90% g-funk'owy, w całości na NIE KRADZIONYCH bitach. Dodam, że jeden z podkładów będzie pewnego Hiszpana, który tworzy niesamowite rzeczy i będzie można usłyszeć talkbox (jaram się niesamowicie!). Tyle z suchych informacji i takiego tam pierdolenia.

Jeśli chodzi o g-funk,tutaj numer nagrany 2 dni temu:

Podkład kradziony. Traktuję ten numer jako pewną rozgrzewkę przed albumem.

Uprzedzam, że nie ma to z g-funkiem nic wsplónego, ale podkład J Dilli nadaje klimatu.Luźne relfeksje napisane na kolanie i od razu nagrane, niedawny niedzielny spontan..

I tutaj także spontan, pierwszy ziomek chciał nagrać swój numer, ale padła inicjatywa wspólnego kawałka, więc wraz z drugim kompanem napisaliśmy zwrotki w kwadrans i od razu na majka. Następnego dnia mój serdeczny ziom - PanEdi - dograł pare skreczy.

Wszystkie tracki nie posiadają ani mixu, ani masteru. Traktuję je jako materiał sprawdzający mój pierwszy sprzęt (AKG Perception 420, usb interface Creative E-MU 0404 oraz monitory odsłuchowe) i testowanie 'samego siebie'.

Jeśli chodzi o g-funk - to pierwszy kawałek only, heh.
Bardzo mile widziane opinie oraz konkstruktywna krytyka. Wiadomo, są niedociągnięcia jeśli chodzi o te dwa spontany, ale.. to spontany.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Przyjemny ten track "Tak po prostu", czekam na album Smile
Odpowiedz
Bardzo podbudowujące, dzięki!
Odpowiedz
Przedstawiam pierwszy singiel z mojego albumu, który ukaże się na wiosnę Wink

Na bicie mój serdeczny ziom PanEdi, a swego świetnego głosu użyczyła nasza wspólna znajoma Natka Wink
Jak oceniacie całokształt?
Odpowiedz
Całkiem fajny track, refren przyjemny i produkcja na prawdę dobra Smile
[Obrazek: snoop-dogg-daz-dillinger-cuzznz.jpg]

"But I'm seven and eleven and I'm takin niggas money *tonite*"
Odpowiedz
Ziomek, bardzo fajny kawałek, super refren, dobra nawijka, przyjemna produkcja!
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Dzięki panowie, cieszę się, że Wam siada!
Odpowiedz

Yo! Album na ostatnich szlifach, przypominam się drugim singlem.
Bicior zdecydowanie bardziej gangsta shit, tak dla równowagi wybrałem ten numer jako 2gi przedsmak płyty, żeby było różnorodniej i ciekawiej. Jaram się że mój niezawodny homiey PanEdi, nie majacy z West Coastem wiele wspólnego, świetnie czuje się jednak w takich klimatach. Naprawdę kurewską frajdę sprawia nam siedzenie przy Korgu, MPC i zeszycie w czysto zajawkowej aurze.
Krążek będzie bogaty w brzmienia, ale okraszony jednym wspólnym czynnikiem..
West Coast! Nawet bajerancko wydany będzie, hehe.
Ciekaw jestem wszelkich opinii, nieprzemilczanych słów krytyki, obiektywnej, subiektywnej.. każdej reakcji. Więc jeśli macie jakiekolwiek uwagi, zastrzeżenia, coś do przekazania - śmiało!
Z pozdrowieniami.
Odpowiedz
Fajny klimat i ciekawe rozkminy. Jestem, wiec mówię, że na plus. Big Grin
Odpowiedz
Dobrze się słucha, spoko ci wyszło
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz