Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cold 187um
Cold 187um (dziś już tylko Cold 187) stał się oficjalnym członkiem Psychopathic Records (tak tej od ICP i Twiztid). Nakręcili nawet już jeden teledysk, a sam album "The Only Solution" ma wyjść w 2012 roku.

Odpowiedz
ale lipa,koles robi super smieszne miny
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
Jako Juggalo oficjalnie mówie ,że Psychopathic Rec. schodzi na psy .
[Obrazek: asdripericeazyewrightri.jpg]
Odpowiedz
Okropny track, nie wiem jak mozna cos takiego wypuscic. Oni w ogole sluchaja swoje kawalki?
[Obrazek: Tupac_Signature_5_by_cuwangfx.jpg]
Odpowiedz
(25-12-2011, 20:26:21)Czarny napisał(a):  Oni w ogole sluchaja swoje kawalki?
Dowaliłeś do pieca. Smile

Kurde, Cold, który był rewelacyjnym producentem, prawie legendą, takie gówno wypuszcza.
[Obrazek: Machiavelli-hourglass-quote.jpg]
Odpowiedz
(25-12-2011, 20:46:17)Karmazynowicz napisał(a):  
(25-12-2011, 20:26:21)Czarny napisał(a):  Oni w ogole sluchaja swoje kawalki?
Dowaliłeś do pieca. Smile

Kurde, Cold, który był rewelacyjnym producentem, prawie legendą, takie gówno wypuszcza.

Idź sobie ;p nie zrozumiales mnie ;p

A Cold nigdy jakos nie byl dla mnie wybitnym producentem, ale prawda - był bardzo dobry i jaralem sie jego produkcjami dosc dlugo, a teraz wystarczy spojrzec co sie stalo... ;/
[Obrazek: Tupac_Signature_5_by_cuwangfx.jpg]
Odpowiedz
To już nie złote czasy Above The Law ale ja wciąż się nowszymi jego produkcjami jaram solowa płytka Fresh out the Pen jak dla mnie kozak a tu jakis nowy klip tez daje rade

Ps. Te nowsze wrzuty są z mixtapu jakby ktoś miał link byłym bardzo wdzięczny

Odpowiedz
Throwback shit:

Produkcja Big Hutch'a z roku 2000 kiedy był głównym producentem w Death Row Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Jeśli macie jakieś pytania do Hutch'a to zapodajcie je w tym temacie bo udało mi się go namówić na video wywiad Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Jak pamięta prace z Eazy-E'm, i czy ma jakieś niewydane kawałki z nim czy innymi członkami Ruthless.

EDIT: I czy zamierza kiedyś odwiedzić Polskę czy jakieś inne kraje europejskie w ramach jakiegoś koncertu czy coś ;d.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości