Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o tych nowych raperach stłamszonymi lansem?
mianowicie chodzi mi o jakieś tygi,lil' wayne'y itp.na teledyskach jakieś tygrysy,hajs.teksty o niczym.
#UncleWhiteNigga..
#Original Gangster..
#West Coast..
#Ice Cube King..
Odpowiedz
O nich nie ma sensu nawet niczego sądzić, jedynie olać ciepłym moczem.
Odpowiedz
(11-01-2015, 23:37:06)Pess09 napisał(a):  O nich nie ma sensu nawet niczego sądzić, jedynie olać ciepłym moczem.
QFT, p-dolic ich i ich sluchaczy.
[Obrazek: eslxms.jpg]
Odpowiedz
(11-01-2015, 23:58:33)dankndrank napisał(a):  
(11-01-2015, 23:37:06)Pess09 napisał(a):  O nich nie ma sensu nawet niczego sądzić, jedynie olać ciepłym moczem.
QFT, p-dolic ich i ich sluchaczy.

Popieram Wink były niedawno w innym temacie podobne rozkminy Smile pierdolić ich i ich słuchaczy Big GrinBig GrinBig Grin
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Jak wszyscy.
Odpowiedz
A co o takich sądzić? Każdy dobrze wie, pierdolić ich. Jak słuchasz najpierw np Mack 10'a, a potem Lil Wayne'a, to po prostu czujesz, że Wayne jest słaby. Jak ludzie znają tylko mainstream to będą lecieć na takich. Tyle w temacie.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Dodam jeszcze, że chwalenie się, ile hajsu i fejmu kto ma dotyczy sporej większości gangsta raperów i nie tylko. Nie przeszkadza mi to, że Slick Rick jest obwieszony złotymi łańcuchami, nosi złote pierścienie i tak dalej. MC może mieć całe złote uzębienie, nie obchodzi mnie to, póki nagrywa dobre kawałki i ogólnie trzyma poziom. Gorzej jest, kiedy raper szczycący się swoim bogactwem i sławą jest cienki, wtedy jest już nieco gorzej...
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Tyga i Lil Wayne to jeszcze są w dobrzy porównując do aktualnych topowych artystów takich jak: rae sremmurd,young thug,rich homie quan,migos,bobby shmurda.. Jak ku#wa można tego słuchać. Tylko ostatni z nich ma jakieś flow
Odpowiedz
Ale bit do bit do "Hot Nigga" to przeeeebanger, mimo wszystko Lloyd Banks lepiej na nim poleciał tak mi się wydaje Big Grin.
Odpowiedz
Ale stare kotlety odgrzewam Big Grin Propsy dla Was, tez nie mogę zdzierżyć tego chłamu <zygi>.
Nie ogarniam jak tacy "artyści" odnoszą sukces, tragedia. Jeszcze 20 czy nawet 10 lat temu, "raperzy" tego pokroju nie mieliby prawa bytu.
Pimpin' all day long!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości