Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ostatnio przeczytałeś?
Komiks jest oparty na jego teoriach i powieściach.

Widzę, że czytasz wszystko co teraz wypuszcza Sumliński, byłem jakiś czas temu na spotkaniu z nim jak był w Białym, jego lepiej się czyta niż słucha, strasznie pomału mówi Big Grin
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz
(18-07-2017, 19:30:31)Mietek23 napisał(a):  ^^^Kreska podobna do komiksów Danikena, to coś pokrewnego? Smile

[Obrazek: 58d20f502eca7.jpg?v1]

Trochę powielony content względem ostatniej książki Sumlińskiego, ale można pochłonąć na raz jak ktoś interesuje się polityką i wałkami sejmowej kasty III RP.

Tym razem nie kopiował skandynawskich kryminałów jak w ostatniej książce? Big Grin
Odpowiedz
(19-07-2017, 11:12:50)Budryczek napisał(a):  
(18-07-2017, 19:30:31)Mietek23 napisał(a):  ^^^Kreska podobna do komiksów Danikena, to coś pokrewnego? Smile

Trochę powielony content względem ostatniej książki Sumlińskiego, ale można pochłonąć na raz jak ktoś interesuje się polityką i wałkami sejmowej kasty III RP.

Tym razem nie kopiował skandynawskich kryminałów jak w ostatniej książce? Big Grin

Nie Smile i to nie było w ostatniej książce - zresztą w literaturze politycznej stylistyka zawsze jest dla mnie drugorzędna, liczą się fakty które można udowodnić Wink

(18-07-2017, 22:12:06)goly napisał(a):  Komiks jest oparty na jego teoriach i powieściach.

Widzę, że czytasz wszystko co teraz wypuszcza Sumliński, byłem jakiś czas temu na spotkaniu z nim jak był w Białym, jego lepiej się czyta niż słucha, strasznie pomału mówi Big Grin

Tak myślałem bo kreska identyczna jak w jego komiksach, które wychodziły też w Polsce na początku lat 90-tych Smile

Czy wszystko? Sumlinskiego czytałem jeszcze jak pisał o Popiełuszce - też byłem na jednym spotkaniu, oratorem faktycznie dobrym nie jest i powtarza praktycznie ten sam wykład gdzie nie pojedzie, ale książki pisuje dobre Smile
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
(19-07-2017, 19:08:55)Mietek23 napisał(a):  
(19-07-2017, 11:12:50)Budryczek napisał(a):  

Nie Smile i to nie było w ostatniej książce - zresztą w literaturze politycznej stylistyka zawsze jest dla mnie drugorzędna, liczą się fakty które można udowodnić Wink

No nie wiem

[Obrazek: comment_7jwjNXJ5jARfPmr3o6hLDgoGjy6WtOwo.jpg]

Jeśli koleś obsrał zbroje przy rozprawie sądowej bo wiedział że przegra z braków jakichkolwiek dowodów to nie chcę nawet znać innych zmyślonych rzeczy w jego "literaturze" ot nabijanie kabzy na prawicowych głowach, ogólnie z dużym dystansem podchodziłbym do jego dzieł.
Odpowiedz
^^^Jak do wszystkiego, ale zawsze jakieś ziarnko prawdy w tym jest - tym bardziej, że jedzie ostatnio ostro po Komorowskim, więc gdyby wszystko było wyssane z palca, przegrałby proces z kretesem i był skończony a z jakiegoś powodu Bronek sprawy nie zakłada i siedzi cicho Smile

[Obrazek: c8b641a0b71b465f44bcae0314e6feec.jpg]

Też spoko pozycja, trochę info na temat tego, co się dzieje na backstage'u służb specjalnych.
[Obrazek: tumblr_mbudcfiMIJ1riv29ro1_500.gif]
Odpowiedz
Ostatnio raczej sporo czytam komiksów niż książek,ale polecę jeden z lepszych, z którym ostatnio sie zapoznałem.

[Obrazek: 450.jpg]

Opis komiksu z strony wydawcy najlepiej opisuje z czym mamy do czynienia ...

Młoda kobieta Rachel Beck budzi się zakopana w środku lasu. Z trudem wygrzebuje się ze swojego grobu, ale od teraz jej życie zupełnie się zmienia. A właściwie nie życie, a post-życie, bowiem Rachel umarła. Została uduszona i przeleżała pod ziemią przez trzy dni, zanim…

To tylko 1 tom, czekam już na 2 , a wszystkich jest 7 Big Grin

Klimatu nadaje dodatkowo to, że komiks cały jest czarno biały.

[Obrazek: Rachel-Rising-Omnibus.png]

POLECAM !!!
[Obrazek: DN8spPrQLoH0WavA3f46EjTI7aCKoLCWUB4kuCuo...FI5aJ0k3oh]
Odpowiedz