Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ostatnio przeczytałeś?
ja lubie literaturę dotyczącą II wojny światowej a dokładniej III Rzeszy i Hitlera.Parę książek o tym przeczytałem.
Zajebiście jara mnie ten temat i mam zamiar przeczytać książke a raczej pamiętnik Hitlera "Mein Kampf"
Odpowiedz
DOWNTOWNER też się trochę interesuję tematem drugiej wojny światowej - polecam książki Stephena Edwarda Ambrose'a, np. "Obywatele w mundurach: 7 czerwca 1944 - 7 maja 1945: Od plaż Normandii do Berlina". Bardzo wciągający opis tego, jak wyglądała wojna z oczu zwykłych żołnierzy - wszystko jest opisane na ich relacjach i uzupełnione zdjęciami. To książki historyczne, ale naprawdę porywają i szybko można się utożsamić z losami opisywanych żołnierzy.

To zresztą na podstawie jego książek powstał film "Kompania braci"
Odpowiedz
Też się tym interesuję, a tak się składa że aktualnie czytam książkę "Niebo W Ogniu" Bohdana Arcta, polskiego pilota myśliwskiego. (oczywiście temat to druga wojna)
Odpowiedz
Czytam ale jeszcze nie przeczytałem Warhamer Online : Age Of Reckoning Chaos w imperium.
http://www.youtube.com/user/blackpattv - zapraszam na mój kanał
Zapraszam na mój blog o koszykówce , codziennie świeże newsy! zatrzy.bloog.pl
"Nieważne czy jesteś biały czy czarny , bo jesteśmy ludźmi"
Odpowiedz
Moze ktorys z Panow czytal sage Zmierzchu xD Narazie sie tym jaramTongue No inne takie bardziej kobiece ksiazki, no młodziezowe czytam sobiexD
Odpowiedz
wstyd sie przyznac ale nie pamietam jak dawno temu cos czytalem, jedynie pamietam ze czytalem jakas angielska ksiazke, nawet nie pamietam tytulu, troche ja poczytalem ale szczerze mowiac to nie za bardzo mnie wciagnela nic tam sie nie dzialo, zadnych zabojstw, strzelanin, napadow itp, byla pisana w sredniowiecznym angielskim i do tego miala z 600 stron, pewnie bym umarl zanim bym to przeczytal Big Grin
Odpowiedz
Z ciekawych gangsterskich książek oprócz tak oczywistych pozycji jak książki Mario Puzo polecam "Gangster", autor Lorenzo Carcaterra. Według mnie książka nawet lepsza od Ojca chrzestnego.
Odpowiedz
Sycylijczyk - Mario Puzo, Jestem Legendą - Richarda Mathesona jeżeli ktoś oglądał film to się mocno zdziwi jak zacznie czytać książkę.
Odpowiedz
Sycylijczyk - najlepsza ksiazka dla mnie Puzo, naprawde warto przeczytac !!!!
Odpowiedz
Jim Naughton - Latający ,,Byk" Michael Jordan
Odpowiedz