Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o polskim rapie, a co o amerykańskim?
To ty chyba na Ślizgu nigdy nie byłeś.
Odpowiedz
Kazdy temat moze byc przyczyna burzliwej dyskusji, smieszy mnie ta soft polityka tego forum, zamykanie, usuwanie tematow bo ktos kogos pojechal.
[Obrazek: eslxms.jpg]
Odpowiedz
(10-01-2015, 16:27:10)adi760 napisał(a):  Kilku dobrych raperów? Quebo, Eripe, Eldo, OSTR, Gural, Trzeci Wymiar, Kaczor, Kasta, Rasmentalism, VNM, Muflon, Pelson, Te-Tris, Tau i tak mogę wymieniać i wymieniać. Czyli już na początku prawisz pierdoły Tongue

A to knocenie płyt 2Paca to możesz zawdzięczać Afeni, a nie tym raperom czy producentom. Bo ona miała pieczę nad wszystkim, co miało być wydane.

ty mówisz swoje ja mówię swoje, masz swoje zdanie ja mam swoje, teraz co ja mam na twoje pierdoły przytakiwać ?? co jak bo lubisz Eldoke tak ?? ja też nie ogarniam twoich gimbazjalnych bzdur człowieku Big GrinBig GrinBig Grin twojego gimbazjalnego Eripe hahahaha

wiadomo że to sprawka Afeni, ja wyraziłem swoje zdanie że jak dla mnie to brzmi chujowo i wolę wersję OG nie mósisz mnie pouczać.... Nauczycielu hehehehe.... jak wolisz to słuchaj sobie płytki Pac'a zrobione przez Eminema z chujowymi gośćmi, ja sobie posłucham wersji OG....
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Jakie pierdoły? Podałem ci konkretne przykłady konkretnych polskich raperów, którzy jakby nawijali USA to byś się nad nimi spuszczał, bo rapujo w języku angielskim. Jakich gimbazjalnych bzdur? O czym ty gadasz? Podałem ci konkretne przykłady zamiast pisać "glamrapach srapach hiphopah.pl huyach mujach dzikich wężach to nie jest Hip Hop".

Dla każdego to brzmi chujowo, ale ty wcześniej napisałeś, że to wina tamtych raperów co do remiksów, a tak nie jest. Bo nad wszystkim piecze ma matka Paca.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(10-01-2015, 23:11:50)adi760 napisał(a):  Jakie pierdoły? Podałem ci konkretne przykłady konkretnych polskich raperów, którzy jakby nawijali USA to byś się nad nimi spuszczał, bo rapujo w języku angielskim. Jakich gimbazjalnych bzdur? O czym ty gadasz? Podałem ci konkretne przykłady zamiast pisać "glamrapach srapach hiphopah.pl huyach mujach dzikich wężach to nie jest Hip Hop".

Dla każdego to brzmi chujowo, ale ty wcześniej napisałeś, że to wina tamtych raperów co do remiksów, a tak nie jest. Bo nad wszystkim piecze ma matka Paca.

czepiaj się słówek tak..... co na inteligentów liczyłeś czy na mistrzów mowy muszę pierdolić twoim słownictwem wina, leży po obu stronachi Afeni i tych obsrańców jakby mieli trochę honoru to z szacunku dla Pac'a nie nagrali by się na tych płytach... te twoje konkretne raperzy z polski to 80% są dla Ciebie chyba tylko konkretne... ty masz takie zdanie... ja mam swoje chyba nie zauważyłeś jeszcze...OSOBIŚCIE (huy mnie obchodzi że komuś to nie leży) z lat 2003-2013 szanuję najbardziej PIH'a I OSTR'a to moje konkretne przykłady Raperów, nie muszę wychwalać Pelson'a albo Eldoki czy pierdolniętego Erip'a bo Ty od tego Jesteś, ja mogę poważać innych nikt nie ma prawa mówić że gadam głupoty bo to samo mogę użyć w kierunku przeciwnym Big GrinBig GrinBig Grin
prawda jest jak dupa... każdy ma swoją...
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Jakich słówek? Cytuje twoje wypowiedzi.
A z perspektywy tych "obsrańców", to była właśnie świetna okazja/przeżycie "łał, nagram z Paciem, największą legendą hip-hopu". Gdybyś był na ich miejscu, to wątpię, żebyś odmówił. Jeśli kawałek wyszedł zły to mogła być to wina w większym stopniu producenta, a producenta wykonawczego to już w ogóle, bo to on decyduje co wchodzi na płytę.

Nikt ci nie każe nikogo wychwalać, ale pisanie, że na polskiej scenie potrafi rapować zaledwie kilku mówi samo za siebie. I jest coś takiego jak wolność słowa, wiec mogę twierdzić, że gadasz głupoty, bo podaję ci konkretne przykłady, a ty nadal żadnego.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(10-01-2015, 23:32:55)adi760 napisał(a):  Jakich słówek? Cytuje twoje wypowiedzi.
A z perspektywy tych "obsrańców", to była właśnie świetna okazja/przeżycie "łał, nagram z Paciem, największą legendą hip-hopu". Gdybyś był na ich miejscu, to wątpię, żebyś odmówił. Jeśli kawałek wyszedł zły to mogła być to wina w większym stopniu producenta, a producenta wykonawczego to już w ogóle, bo to on decyduje co wchodzi na płytę.

Nikt ci nie każe nikogo wychwalać, ale pisanie, że na polskiej scenie potrafi rapować zaledwie kilku mówi samo za siebie. I jest coś takiego jak wolność słowa, wiec mogę twierdzić, że gadasz głupoty, bo podaję ci konkretne przykłady, a ty nadal żadnego.

"tylko kilku" jak wymieniłem tylko dwóch nie znaczy że do tych "kilku" jeszcze ktoś należy wymieniłem tych dwóch bo uważam ich za faworytów.

Druga sprawa jak nagrali z Paciem twoim zdaniem Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin CHyba na fryca dograli się do jego ścieżek wokalnych i dali jakiś se tam bicik Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz