Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o polskim rapie, a co o amerykańskim?
(09-01-2015, 15:29:42)Dah-Ridah napisał(a):  No to takich raperów masz multum.
Chciałem tylko ten przepis na prawdziwego MC.
Prawdziwość to jest tak krucha sprawa, że łatwo można sobie strzelić w stopę, więc uwaga.

prawdziwy MC to taki który nie zatraci się w reprezentowanych przez siebie zasadach... woli zrobić 2 płyty i wyłączyć mikrofon niż wydawać co roku album gówniany i pozerski Amen
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
To spróbujmy odmienić role - ktoś wydaje 2 słabe pozerskie albumy, ale 3 to klasyk - czy jest wtedy w bastionie prawdziwych ? Big Grin
Odpowiedz
(09-01-2015, 20:18:04)Dah-Ridah napisał(a):  To spróbujmy odmienić role - ktoś wydaje 2 słabe pozerskie albumy, ale 3 to klasyk - czy jest wtedy w bastionie prawdziwych ? Big Grin

jeżeli coś jest klasykiem nie oznacza że treść muzyki zawartej na nim jest prawdziwa Smile
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Cytat:ale byli też śmiecie... 50 Cencik & Gay Unit teksty o niczym, o dupie maryni "postrzelili mnie ileś tam razy jest mi smutno leżałem we krwi na ulicy, wszyscy się ze mnie śmiali dostałem złotym deszczem na ryj... starzy włazili całemu G Unit do wanny dlatego się buntujemy, g unit mafia podwórkowa zarobkiewicze, karierowicze, mamy hajs, gołe dupy i daj mi hajs daj mi hajs daj mi hajs hajs hajs milion dolar, dwa miliony, trzy miliony 50 miliardów..." i huy im w dupe...

idealne podsumowanie

(08-01-2015, 21:05:04)adi760 napisał(a):  Niezłe durnoty wypisujecie w tym temacie.

twoj tok rozumowania mnie rozbraja - tym smieciem byl zainteresowany Jam Master Jay do tego stopnia ze wzial pod swoje skrzydla i tak i tak dalej

jakos nie widzie ze czepiasz sie Ice Cube'a typowego studyjnego gangstera z dobrego domu, Notorioiusa ktory posprzedawal troche cracku na rogu a robil z siebie Pablo Escobara w rapie i mozna by tak wymieniac.
gdyby album 50 byl taki slaby to by sie nie sprzedal w tylu milionach i wydaje sie ze wlasnie nalezysz to tego grona ludzi ktorzy jada po nim tylko dlatego ze odniosl sukces. moge sie zalozyc takie grajki jak KRS czy inni nie znaczacy raperzy daliby sobie reke uciac za polowe takiego sukcesu. i nie pisze ze oni by sie nigdy nie spzredali bo w takim razie dlaczego podpisywali kontrakty z duzymi wytworniami. 50 przynajmneij nie ukrywal ze robi to dla kasy i mu sie udalo a nie jak wiekszasc tych hipokrytow
i zycze im zeby mieli chocial jedna dziesiata zmyslu biznesowego 50 to moze zamisat by breczec zrobily by cos pozytecznego dla murzynskiej spolecznosci
Odpowiedz
(09-01-2015, 23:53:10)HAter From SD napisał(a):  
Cytat:ale byli też śmiecie... 50 Cencik & Gay Unit teksty o niczym, o dupie maryni "postrzelili mnie ileś tam razy jest mi smutno leżałem we krwi na ulicy, wszyscy się ze mnie śmiali dostałem złotym deszczem na ryj... starzy włazili całemu G Unit do wanny dlatego się buntujemy, g unit mafia podwórkowa zarobkiewicze, karierowicze, mamy hajs, gołe dupy i daj mi hajs daj mi hajs daj mi hajs hajs hajs milion dolar, dwa miliony, trzy miliony 50 miliardów..." i huy im w dupe...

idealne podsumowanie

(08-01-2015, 21:05:04)adi760 napisał(a):  Niezłe durnoty wypisujecie w tym temacie.

twoj tok rozumowania mnie rozbraja - tym smieciem byl zainteresowany Jam Master Jay do tego stopnia ze wzial pod swoje skrzydla i tak i tak dalej

jakos nie widzie ze czepiasz sie Ice Cube'a typowego studyjnego gangstera z dobrego domu, Notorioiusa ktory posprzedawal troche cracku na rogu a robil z siebie Pablo Escobara w rapie i mozna by tak wymieniac.
gdyby album 50 byl taki slaby to by sie nie sprzedal w tylu milionach i wydaje sie ze wlasnie nalezysz to tego grona ludzi ktorzy jada po nim tylko dlatego ze odniosl sukces. moge sie zalozyc takie grajki jak KRS czy inni nie znaczacy raperzy daliby sobie reke uciac za polowe takiego sukcesu. i nie pisze ze oni by sie nigdy nie spzredali bo w takim razie dlaczego podpisywali kontrakty z duzymi wytworniami. 50 przynajmneij nie ukrywal ze robi to dla kasy i mu sie udalo a nie jak wiekszasc tych hipokrytow
i zycze im zeby mieli chocial jedna dziesiata zmyslu biznesowego 50 to moze zamisat by breczec zrobily by cos pozytecznego dla murzynskiej spolecznosci

nie chodzi o to kto więcej płyt sprzedał bo to żałosny tok rozumiewania Big Grin lepsze bo więcej płyt sprzedał Big GrinBig GrinBig Grin tylko taki Krs One to Hip Hop'owy mędrzec który zna się na rzeczy, a po drugie świetny MC który zjada i wyrzyguje 50 centa swoim flow... Co takiego 50 zrobił dla społeczności Big GrinBig GrinBig Grin 2 durne filmy i kilka durnych płyt bez przekazu ??
Odpowiedz
^^^^^^^^^^
przeczytaj to co napisalem jeszce raz bo chyba nic nie zrozumiales
a gdzie ja gdzies napisalem ze 50 robi cos dla spolecznosci
z niego taki medrzec ze atakuje Nelly kiedy ten jest na topie albo przybija piatke Soulja Boy - wyglada bardziej jak attention whore dla mnie
a flow to jest tylko twoja opinia a nie fakt Smile bo tak rap musi miec przekaz hahahahaha to dlaczego sluchasz g-funku albo gangsta rapu?
Odpowiedz
(10-01-2015, 00:09:48)HAter From SD napisał(a):  ^^^^^^^^^^
przeczytaj to co napisalem jeszce raz bo chyba nic nie zrozumiales
a gdzie ja gdzies napisalem ze 50 robi cos dla spolecznosci
z niego taki medrzec ze atakuje Nelly kiedy ten jest na topie albo przybija piatke Soulja Boy - wyglada bardziej jak attention whore dla mnie
a flow to jest tylko twoja opinia a nie fakt Smile bo tak rap musi miec przekaz hahahahaha to dlaczego sluchasz g-funku albo gangsta rapu?

mędrzec a atak w stronę Nelly'ego to dwie różne sprawy, a przykładowo taki 50 miał kosę z Onyx a i tak nie ma do nich startu i polotu Big Grin i tu nie trzeba faktów bo każdy kto szanuje Hip Hop odpowie Ci kto jest łak mc czy Krs czy 50 Big GrinBig GrinBig Grin a dlaczego słucham Gangsta albo G Funku... bo słucham starego klasycznego Gangsta i mama zabroniła mi słuchać Disco Polo... głupie pytanie i masz głupią odpowiedź Big GrinBig GrinBig Grin a sprawa Ice Cube... on chociaż nie nawija w kółko o dupie maryny
Odpowiedz
^^^
jak dla ciebie medrzec ktory zachowuje sie jak dziecko jak kims z kogo bierzesz przyklad to gratulacje

Cytat:a przykładowo taki 50 miał kosę z Onyx a i tak nie ma do nich startu i polotu

a jaki to ma wogole zwiazek?

kazdy kto sznauje hip hop cie powie ze KRS to hipokryta Smile tak wack mc ale jarasz sie takimi beztalenciami jak chicano - nie dosyc ze ci goscie nie umieja rapowac to czesc z nich robi z siebie latynosow a sa pakistacznykami haha to jest dopiero zenujace ale spoko bo maja westowe bity to jest cool i jzu nie sa wack

to jest normlane pytanie masz wytlumaczyc dlaczego czepiasz sie 50 ze ma rap bez przekazu ale jak g-funk jest o niczym to sie jarasz - widzisz dziure w twoim toku rozumowania

i to samo sie tyczy twojej wypowiedzi na temat o tym co rapuje Ice Cube RolleyesRolleyes
Odpowiedz
Ch*j z przekazem, bardziej chodzi o same umiejętności MC, powiem szczerze, 50 wszedł do gry IMO kozacko w chuj, tylko później stał się rapową gwiazdką. To prawda, hipokrytów w rapie jest wielu, tyle że jedni są większymi od drugich. Zresztą umiejętności i prawdziwość to dwie odrębne sprawy. Co do Cube'a, myślę, że mimo wszystko wydawał lepszy materiał, kiedy był na topie niż 50. Ale to oczywiście tylko moja opinia. Zresztą spór Centa z Ja Rulem i ekipą pokazał, jaki z niego gangster. Owszem, Cube skoro już przedstawiał się jako przewodnik po South Central, to nie powinien bawić się w komedyjki familijne. Zresztą na niego również pisano dissy, na które w dodatku nie odpowiadał. Mamy wspaniały przykład Whoop Whoop produkcji Pooha, gdzie na temat kostki wypowiedział się Kam.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
^^^ dziurę może i mam od zielska w mózgu ale wolę Rap dla Rapu, może Krs zachowuje się jak dziecko... Sticky Fingaz też zachowuje się jak dziecko... 2Pac też zachowywał się jak dziecko, Krazy Drayz nigdy nie wydoroślał lepiej "wzorować" się na świrach niż na dorosłych sprzedajnych dziwkach... a hipokrytą jest każdy człowiek... też w życiu codziennym zachowuje się jak dzieciak i czuję się w tym świetnie jestem wyluzowany a nie drętwa pizda Big GrinBig GrinBig Grin co spiny robi o byle gówno Big GrinBig GrinBig Grin każdy sam sobie w czymś kiedyś zaprzeczył, każdy kiedyś coś ukradł każdy po części jest troszkę hipokrytą i ja i NAWET TY KOLEGO Big Grin... G-Funk jest o niczym... może jest o niczym , jaram się pakistańczykami... wporzo rasistą nie jestem uprzedzony jestem tylko do żydów... a jakim Chicano się jaram ?? tylko małą garstką... nie rób ze mnie wielkiego fana Chicano... czemu się czepiam 50 centa odpowiadam po raz któryś pozer na całego i zarobkiewicz który robi wodę z mózgu nie którym ludziom... wolę mieć po przestawiane we łbie przez zieleń i KRS'a niż przez pieniądze i 50 Cent'a amen
Odpowiedz