Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o polskim rapie, a co o amerykańskim?
(08-01-2015, 19:01:55)Emkej napisał(a):  Nie będzie to żadne BOOM, O KURDE, WRACAMY DO 90's! Po prostu zacznie się nawiązywanie do tego okresu, tak wiem, już teraz są tracki oddające hołd weteranom, nie to mam na myśli. Akurat 2000 to jeszcze jakoś było, czasy DoggHouse, pierwsze płyty Ema, nikt mi nie powie, że nie są zajebiste. Dre nadal był na topie, nie było źle.

ale byli też śmiecie... 50 Cencik & Gay Unit teksty o niczym, o dupie maryni "postrzelili mnie ileś tam razy jest mi smutno leżałem we krwi na ulicy, wszyscy się ze mnie śmiali dostałem złotym deszczem na ryj... starzy włazili całemu G Unit do wanny dlatego się buntujemy, g unit mafia podwórkowa zarobkiewicze, karierowicze, mamy hajs, gołe dupy i daj mi hajs daj mi hajs daj mi hajs hajs hajs milion dolar, dwa miliony, trzy miliony 50 miliardów..." i huy im w dupe...

nawet zaczęli knocić płyty po śmiertelne 2Pac'a, dzieciaki które chcieli zabłysnąć robili gówniane beaty i chujowe goście którym 2Pac nigdy łapy by nie podał...

Ale fakt faktem ile jeszcze pozytywnych rzeczy wyszło np. Das EFX "How We Do", DPG wydali kawał wspaniałego Rapu, płyty WU Tang Clan'u zawsze na propsie, R.A. Rugged Man wydał "Die, Rugged Man, Die" (większa jatka niż Eminem) Ice Cube wydał zajebiste albumy... wiodło się jeszcze dobrze , Guru jeszcze nawijał,

początek lat 2000 to ciekawe czasy pokazały kto prawdziwy a kto kurva. jeżeli chodzi o starą gwardię... dzisiaj jest podobnie, tylko że tych PRAWDZIWYCH jest niestety co raz mniej, znów powołam się na Onyx "WakeDaFucUp", Nipsey Hussle wydał fajne Mixtape'y... Above The Law wydali "The A.T.L. Crime Files"

zawsze można się pocieszać... że zawsze mogło być gorzej Wink
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Zabawne, pisząc poprzedni post też myślałem w 50 Cent'cie, ale już sobie darowałem Big Grin
Ale była wiara, która mu cisnęła... a teraz nikt ze znanych nie zdissuje np Lil Wayne'a, chociaż jest tak bardzo znienawidzonym przez wielu raperem. ''Nie chcą ryzykować swej pozycji, wolą go propsować''
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
Many, złap więcej luzu bo tym jadem to Ty się kiedyś udusisz Big Grin.

Zresztą ta stara gwardia to w XXI też musiała raczej się przystosować do obecnych trendów. Prawdziwość przez cyferki przy sprzedaży to trochę słaboo.
Odpowiedz
(08-01-2015, 20:54:07)Emkej napisał(a):  Zabawne, pisząc poprzedni post też myślałem w 50 Cent'cie, ale już sobie darowałem Big Grin
Ale była wiara, która mu cisnęła... a teraz nikt ze znanych nie zdissuje np Lil Wayne'a, chociaż jest tak bardzo znienawidzonym przez wielu raperem. ''Nie chcą ryzykować swej pozycji, wolą go propsować''

Lil Wyne... czy to ten pedzio co z jakimś chłopem się całował ?? Big Grin
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
(08-01-2015, 19:01:55)Emkej napisał(a):  Nie będzie to żadne BOOM, O KURDE, WRACAMY DO 90's! Po prostu zacznie się nawiązywanie do tego okresu, tak wiem, już teraz są tracki oddające hołd weteranom, nie to mam na myśli. Akurat 2000 to jeszcze jakoś było, czasy DoggHouse, pierwsze płyty Ema, nikt mi nie powie, że nie są zajebiste. Dre nadal był na topie, nie było źle.

To ja nie wiem o co Ci chodzi w końcu. Jakie nawiązywanie ? Te wszystkie nowojorskie dinozaury to już się wypaliły bardzo dawno temu. Nawijanie o czterech elementach i hib hobie jest już passe.
Odpowiedz
Niezłe durnoty wypisujecie w tym temacie.

[Obrazek: pqOS8oJ.jpg]
Odpowiedz
(08-01-2015, 21:05:04)adi760 napisał(a):  Niezłe durnoty wypisujecie w tym temacie.

to wykaż się i powiedz coś nie durnego Big Grin
Odpowiedz
On sam wcześniej wypisywał durnoty jak zaczynał na forum np. w temacie Death Row Records, dopiero jak go prostował Mietek23 to zaczął być mądry na forum Big Grin
[Obrazek: tumblr_n13si3gKpL1szbfero1_400.gif]
Odpowiedz
(08-01-2015, 21:47:34)Lukki napisał(a):  On sam wcześniej wypisywał durnoty jak zaczynał na forum np. w temacie Death Row Records, dopiero jak go prostował Mietek23 to zaczął być mądry na forum Big Grin

tylko że tu w tym temacie same mądrości sami erudyci piszą Big Grin może chciał Lil Wayne'a albo 50 Centa bronić ale się nie odważył hahahaha Big Grin
nie wstydź się Adi760 pogadaj trochę Big Grin
Odpowiedz
(08-01-2015, 21:00:02)Dah-Ridah napisał(a):  Many, złap więcej luzu bo tym jadem to Ty się kiedyś udusisz Big Grin.
Ziomek, tu nie chodzi o jakąś nienawiść, zazdrość, po prostu mainstream oblegają łaki, więcej niż wcześniej, i nie ma co się przyswajać, nie będę lubił tandety, bo jest #fresh. Nie powiesz mi, że dzisiejszy rap jest tak samo dobry, jak ten z ubiegłych dekad, porównaj choćby teksty, produkcje, czasy się zmieniają, ale wciąż masz tych lepszych i gorszych. Posłuchaj najpierw A$AP Rocky'ego, potem Lil' Wayne'a. Jest spora różnica, tyle że nie stylu, a jakości.
Porównaj Big Daddy Kane'a z 2 Chainz, Drake'iem, Tygą, Nicki Minaj. BDK klasyka, ale był swego czasu tak samo na topie, jak oni teraz. I nawet teraz, po tylu latach, zjadłby ich na scenie, bo jest prawdziwym MC, nie żadną popierdółką, tak samo Raekwon, B Real, Cool J i wielu innych.

A co macie do samego tematu?
Każdy może przedstawić swoją opinię, dlaczego nie?
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz