Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o polskim rapie, a co o amerykańskim?
Więc tak jak w temacie co myślicie?
#UncleWhiteNigga..
#Original Gangster..
#West Coast..
#Ice Cube King..
Odpowiedz
Reno > Jay - Z
Odpowiedz
To nie będzie popowa miękka gadka.... Wink

Polskich dobrych raperów jest obecnie kilku.... gówniarze szmacą tą kulturę nie wiedzą czym jest Hip Hop... czym jest Rap... co to Graffiti no i niewiedzą nic o Break Dance.... jestem zdania że najlepszy jest OSTR, zaraz po nim PIH to moje zdanie.... w podziemiu coś się dzieje pozytywnego zawsze, bo to co pokazują w tv czy mówią na glamrapach srapach hiphopah.pl huyach mujach dzikich wężach to nie jest Hip Hop... chłopcy malowani z UMC... polski eminem tzw. kaen, pedofil jednej nocy eripe/sripe/GAYipe.... pierdolić ich.... niektórzy ładne dopracowane flow, piękny taniec, kontrakty za grubą forsę ładne ciuchy dill, prosto czy inne drogie ścierwo pokroju pln wielkie joły, huy ci w dupe, slu gay gang Słynne pojedynki na pięści pod gimnazjami między fanami rysia a tedysia... czy nie lepiej powalczyć na freestyle'ach ?! masówka na pokaz czapa fullcap, teraz spodnie rurki, bassebolówka "joł joł joł JP 50% fajno jest bo trochę się boje"....

TO I TAK JEST HUY WARTE JAK NIE JEST TO PRAWDZIWE tak uważam i huy

jacy Raperzy tacy fani..............................................

do Polskiego starego Rapu mam sentyment wielki.... o czasach dzisiejszych... to było kilka linijek wyżej Big Grin teraz tak co sądzę o amerykańskim Rapie ??

REPRESENT THE REAL HIP HOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM AMERYKAŃSKI RAP !!!!! od starego Old Schoola, przez Boom Bap i Gangsta Rap oraz G-Funk aż po Chicano Rap na zawsze !!! i nie ma i nie będzie takiej siły która by mi to odebrała !!! HIP HOP 4 EVER !!!!

dla każdego kto kocha prawdziwy Rap, lub inny element Hip Hop'u i jest w tym prawdziwy dozgonny szacunek PEACE !!!

P.S.
UncleWhiteNigga siemano może byś się tak przedstawił http://forum.g-funk.eu/Thread-Kilka-slow-o-sobie?pid=65425#pid65425
[Obrazek: tupac_signature_by_BFX_Designs.jpg]
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
e Original Gangster zajebista lekturka do poczytania i mam takie same zdanie na temat Polaków i Amerykanów.Pozdro
#UncleWhiteNigga..
#Original Gangster..
#West Coast..
#Ice Cube King..
Odpowiedz
Jak dla mnie amerykański zawsze będzie lepszy, czarni mają muzykę w genach, robią to zajebiście, angielski jest językiem, którego lepiej się słucha, jest łatwiejszy, a przez to rymy brzmią lepiej, dzisiejsza moda na trap jest o tyle tragiczna, że kojarzy się ciepłymi chłopcami w full capach, chociaż sam trap jest spoko, sam mam uczucie, jakby był powrót do 80's, znów dużo biżuterii, sampluje się dużo mniej, ogólnie bity wydają mi się podobnymi do tych z 80's, tyle że odświeżonymi. Brakuje mi rywalizacji, wiara zapomniała o tym, czym jest Hip Hop, teraz tylko rap, grafitti już prawie wcale nie kojarzy się z HH, podobnie Break Dance, nie ma teraz żadnych osiedlowych freestyli, nie znajdziesz ziomka idącego z pudłem, zmienił się zupełnie styl ubierania, nad czym sam ubolewam, nie robi się teraz prawdziwych baggów, ludzie uważają to za cechę ''okresu buntu'', jakiejś ''dziwnej'' mody, walczą z tym. Mi na przykład zabronili w budzie nosić baggy, bo mi obniżą zachowanie. Zmieniłbym szkołę, ale już sobie daruję, na trzecią klasę nie będę zmieniał. Ale trochę odleciałem od tematu, polski rap jest spoko, Gural, Włodi, Rafi, JWP robią konkretną muzykę. U nas zaczynają powoli tworzyć tak, jak robią w Stanach, ale nie wychodzi im to zbytnio, teraz jak ktoś wyda diss, to jest za to wyśmiewany, BO W KOŃCU LEPIEJ SIĘ NIE WYCHYLAĆ NIE? Brakuje mi tej rywalizacji, nie ma już ludzi, którzy chcą być numerem jeden? Każdy przechwala się, jaki jest mocny, ile siedzi w rapie, ile ma hajsu, ale nie napisze tekstu na drugiego typa, który uważa, że jest lepszy, zapowiadają beefy na FB, które potem kończą się na jednej wymianie mętnych słów. Ale rap wróci do 90's, jestem tego pewien.
[Obrazek: tumblr_n6woui2r0P1rvfjldo2_400_zpsnna6uwpl.gif]

Odpowiedz
^^^ "pudłem" ?? chodzi oo Ghetto Blaster Big Grin jak mawiał KRS One lepiej być numerem 3 lub 4 bo z nr. 1 jest już tylko droga w dół Big Grin chociażby spojrzeć na lata 90 o białasów to jaką muzę robili House Of Pain albo KnuckleHedz białasy z czarnymi sercami Wink
“Expect me nigga like you'd expect Jesus to come back expect me nigga im coming.” - Tupac Shakur
Odpowiedz
Ta, mówiąc pudło miałem na myśli Ghetto Blaster Wink

Odpowiedz
(08-01-2015, 15:04:34)Emkej napisał(a):  Ale rap wróci do 90's, jestem tego pewien.

I jak wyobrażasz sobie ten powrót ? W klipach palące śmietniki, murzyny na środku opuszczonego bloku gibające się do boom-bap'u ?

Obawiam się, że to nie możliwe.
Odpowiedz
(08-01-2015, 15:25:29)Dah-Ridah napisał(a):  
(08-01-2015, 15:04:34)Emkej napisał(a):  Ale rap wróci do 90's, jestem tego pewien.

I jak wyobrażasz sobie ten powrót ? W klipach palące śmietniki, murzyny na środku opuszczonego bloku gibające się do boom-bap'u ?

Obawiam się, że to nie możliwe.

też mi się tak wydaje... najważniejsze że serca niektórych fanów biją w rytmie Boom Bap'u... taki powrót nie było by już to samo... każdy i tak by porównywał z "pierwszą falą"... Ale co wam powiem to wam powiem... ale powiem że lepszy byłby powrót lat 90' (chociaż każdy by porónywał) niż śmiecie i pedalstwo z lat 2000 rurki sznurki i inne barachło Wink

warto spojrzeć jak to zrobili Onyx w zeszłym roku było czuć lata 90'... niektórzy potrafią... a drudzy nie Wink
Odpowiedz
Nie będzie to żadne BOOM, O KURDE, WRACAMY DO 90's! Po prostu zacznie się nawiązywanie do tego okresu, tak wiem, już teraz są tracki oddające hołd weteranom, nie to mam na myśli. Akurat 2000 to jeszcze jakoś było, czasy DoggHouse, pierwsze płyty Ema, nikt mi nie powie, że nie są zajebiste. Dre nadal był na topie, nie było źle.

Odpowiedz