Panel użytkownika       Prywatne wiadomości      Pokaż nowe posty      Pokaż dzisiejsze posty      Wyloguj      SZUKAJ
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was pociąga w G Funku ?
Tak jak w temacie . Co Was pociąga w G Funku ? Dlaczego wybraliście akurat ten rodzaj rapu a nie np. Crunk ?

Mnie w G Funku pociąga charakterystyczny styl . W przeciwieństwie do G rapu spokojny i luźny,idealny na słuchanie go w lato .G Funk wybrałem dlatego , że po prostu zdałem sobie sprawę ,że ten styl idealnie mi odpowiada . Nie wyobrażam sobie póki co dnia , bez chociaż 2-3 kawałków G Funkowych . Pozdro
Odpowiedz
Świetni raperzy, świetne bity, świetny klimat.
Odpowiedz
Przyciąga mnie ten luz w tekstach, no i charakterystyczne bity. ;d Do tego nieźle wkręca się klimat Californii, słonecznych plaż w Long Beach... ;D
[Obrazek: bdnpc6.png]
Odpowiedz
Jednym słowem - chillout.

Ale czasami przydaje się coś mocniejszego i z g-funku też da się znaleźć sporo takich tracków.

Dlatego jest też uniwersalny.
Odpowiedz
Dobrze się słucha, luźno + świetne bity.
"...Thank God The Gangsta's back..."
Odpowiedz
No i jeszcze bym dopisał, że to chyba jedyny styl w rapie, gdzie używa się tak wielu instrumentów, dzięki czemu to wszystko jest takie żywe.
Odpowiedz
Lubię g funk na impreze i dla chill-outu ale ogólnie to nie mam ulubionego rodzaju rapu słucham każdego rapu który jest PRAWDZIWY !!!!!!!!!
Odpowiedz
G-Funk te spokojne bity które są inne od wszystkich, kawałki G-Funk'u kojarzą mi się ze słońcem LA i gorącego życia tam panującego.To m się podoba w G-Funk'u i ogólnie w WC. Smile

[Obrazek: losangeles2.jpg]

I LOVE LA Wink
[Obrazek: photo_lil-scrappy_profile.jpg] "Get Some Crunk In Yo System"
Odpowiedz
(15-03-2009, 23:55:16)efil4zaggin napisał(a):  G-Funk te spokojne bity które są inne od wszystkich, kawałki G-Funk'u kojarzą mi się ze słońcem LA i gorącego życia tam panującego.To m się podoba w G-Funk'u i ogólnie w WC. Smile

[Obrazek: losangeles2.jpg]

I LOVE LA Wink
Odpowiedz
Wszystko! Luz, zajebisty klimat i po prostu perfekcyjne podkłady.
Odpowiedz